Залиште відгук

Ортодонтія
Ортодонтія в Тернополі

Окрім лікування карієсу, стоматологи займаються цілою низкою не менш простих, а часом і куди більш складних маніпуляцій, та особливо складна робота саме у ортодонтів. Лікарі виправляють порушення прикусу і ліквідують та попереджають дефекти розташування зубів. Це так важливо? Звісно, адже від наявності правильного прикусу залежить не лише краса, а й особливості розвитку зубів, стан щелеп та різних систем організму.

Ортодонтичні патології провокують захворювання ясен, стирання зубів, естетичні проблеми тощо. Неправильний же прикус формує надмірне навантаження на зуби під час жування. У людей, після 30-річного віку, між зубами з’являються проміжки та оголюється шийка. Так починається пародонтоз. А біль при жуванні та клацання, що супроводжує процес відкривання ротової порожнини, часто сигналізують про наявність захворювання СНЩС, спричинене неправильним прикусом. Його патологія здатна змінити посмішку та профіль обличчя, спровокувати ріст кривих зубів.

tooth icon
Ортодонтія
Ортодонтія
tooth icon
Ортодонтія
Ортодонтія
tooth icon
Ортодонтія
Ортодонтія
Ортодонтія
Ортодонтія в Діамант: види послуг

Стоматологічна клініка в Тернополі вирішить ваші проблеми за допомогою наступних способів і пристосувань:

  1. Пластинки. Вони виготовляються на замовлення, індивідуально для кожного пацієнта. Їх параметри визначаються виключно після попереднього огляду та консультації, на якій спеціаліст має отримати відбиток зубів, щоб зробити гіпсову модель та пластину. Пристосування може бути розрахованим на корекцію однієї чи обох щелеп. Це знімний апарат.
  2. Капи. Знімна конструкція нагадує собою прозорі та гнучкі накладки, схожі на пластик. Вони майже непомітні, хоч і щільно прилягають до зубів з різних сторін. Апарат активно використовують, як для лікування, так і для профілактики хвороб зубів. Його можна легко зняти, наприклад, перед їжею.
  3. Трейнери. Дане пристосування активно використовується для лікування дітей, фактично з 5-річного віку. Тейнери усувають купу причин, які впливають на порушення прикусу. Крім того, вони покращують ковтання, носове дихання і знижують надмірну активність підборідних м’язів. В середньому має пройти близько півроку, перш ніж лікар прийме рішення зняти пристосування. Більш жорсткі тейнери завершать процес вирівнювання зубів. Принцип їх дії такий же, як і в ортодонтичної дуги. Жорсткий тейнер також носять близько 6 місяців під час сну чи близько однієї годині на день.
  4. Лінгвальні системи. Вони не схожі на інші пристосування і фіксуються з внутрішнього боку зубів. Лінгвальні системи абсолютно непомітні для стороннього погляду і не передбачають знімання.
  5. Брекети. Пристрій із дуг та замків необхідний для корекції прикусу. Незнімне пристосування встановлюється на різний період, в залежності від поставлених задач і ступеню викривлення.

Ортодонтія
1
Ортодонтія

Ортодонтія

Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Вартість послуг

1400

Консультація та складання плану лікування

200 грн

1401

Відбитки, діагностичні моделі

1200 грн

1402

Фіксація брекет-системи (одна щелепа)

1200 грн

1403

Брекет-система металева

16800 грн

1404

Брекет-система металева (родієва)

19600 грн

1405

Брекет-система керамічна

22400грн

1406

Самолігатурна брекет-система металева

22400грн

1407

Самолігатурна брекет-система родієва

25200грн

1408

Самолігатурна брекет-система керамічна

30800грн

1409

Знімні апарати

4500 - 8500 грн

Потрібна консультація?
Заповніть заявку