Залиште відгук

Імплантація
Імплантація

Імплантація зубів – це хірургічна операція, під час якої у кісткову тканину щелепи вживлюється дентальний імплант, тобто металева конструкція, що заміняє корінь зуба. Найчастіше вона має форму штифта. Через деякий час на штифт кріпиться абатмент та коронка, разом ці три частини утворюють зуб, що стає повноцінною заміною втраченого, виконує ті ж самі функції та виглядає так само.

Імплантація зубів має чимало переваг перед класичним протезуванням:

 • у разі втрати одного зуба можна встановити на його місце імплант, при цьому не доведеться препарувати та накривати коронками сусідні зуби;
 • коли відсутній крайній зуб, виготовити зубний міст з двома опорами неможливо, теж допоможе зубний імплант;
 • коли втрачена велика кількість зубів, а незнімний протез, що їх замінює, погано фіксується, імплант може бути додатковою опорою для кращої фіксації;
 • у випадках втрати всіх зубів (повної адентії) імплантація є єдиною альтернативою знімним протезам (вставним щелепам).

Ми ювеліри Ваших посмішок. Подбаємо про бездоганний сервіс та якісний матеріал

tooth icon
285
встановлених імплантів в нашій клініці
tooth icon
Імаланти преміум класу
Імаланти преміум класу, на які виробник дає пожиттєво гарантію
tooth icon
Обладнання
Обладнання першого покоління класу
Види та етапи імплантації

Імплантації зубів передує консультація і опрацювання КТ лікарем, бо імплантація – це хірургічне втручання, що має ряд протипоказань, які можуть бути як абсолютними, так і відносними, тимчасовими. За наявності тимчасових протипоказань, до яких відносяться стоматологічні захворювання, спочатку проводиться їх лікування, і тільки потім можлива імплантація. Також під час обстеження стоматолог визначає оптимальну методику дентальної імплантації (одноетапна чи двоетапна), кількість імплантів, які потрібно встановити. В ході консультації підбирається бренд, лінійка та конструкція імплантів – гвинт (штифт), циліндричний стержень чи пластина. Від цих особливостей значною мірою залежить, скільки коштує імплантація зуба. Ми враховуємо фінансові можливості наших клієнтів і пропонуємо кілька варіантів, серед яких можна обрати найбільш прийнятний за ціною.

Етапи імплатації
1
консультація

первинна консультація у лікаря-стоматолога;

2
обстеження

проведення компютерної томографії для повного обстеження зони імплантації

3
підготовка

підготовка ротової порожнини до процедури

4
інтеграція

інтеграція зубного імпланта в кістку

5
встановлення

встановлення конструкції для формування ясен

6
фіксація

фіксація постійної коронки

Результати наших робіт
Імплантація Імплантація
Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Імплантація і протезування на імплантатах

100

Консультація, первинний план лікування

200 грн

101

Встановлення імплантата в ділянку відсутнього зуба, система «Neodent» І етап

14 700 грн

102

Встановлення імплантата в ділянку відсутнього зуба, система «Neodent» ІІ етап

12 600 грн

103

Встановлення імплантата в ділянку відсутнього зуба, система «Straumann» І етап

21 000 грн

104

Встановлення імплантата в ділянку відсутнього зуба, система «Straumann» ІІ етап

18 900 грн

105

Кісткова пластика альвеолярного паростка + додаткова вартість кістково-пластичного матеріалу

9000 грн

Скільки коштує дентальна імплантація в Тернополі

Вартість залежать від багатьох факторів:

 • кількість зубів, що підлягають заміні (можлива як повна імплантація зубів, так і вживлення одного зуба);
 • матеріал імпланта. В більшості випадків використовуються сплави титану, які добре приживаються. Але у разі алергії на будь-які метали доводиться використовувати оксид цирконію, в цьому випадку ціна буде іншою;
 • виробник імплантів. Системи для імплантації зубів різних брендів відрізняються за ціною;
 • лінійка продукції. У клініці «Діамант» використовуються імпланти Neodent та Strаumann, останні відносяться до преміальної лінійки.  Ціна залежить від того, які з цих двох систем імплантів обере клієнт.

Також має значення, до якої клініки Тернополя ви вирішили звернутися, щоб виконати імплантацію зубів. Умови в клініці «Діамант» є одними з найкращих в Тернополі за співвідношенням ціни та якості обслуговування. Ми використовуємо першокласні конструкції, обираємо оптимальний метод імплантації, проводимо усю необхідну підготовку, щоб нові зуби успішно прижилися. Ви можете зателефонувати нам чи особисто завітати на консультацію, щоб отримати відповідь на питання, скільки коштує операція, розвіяти свої сумніви та побоювання.

Відгуки

Наших клієнтів

Потрібна консультація?
Заповніть заявку

  Імплантація у Тернополі

  Існують різні методики проведення дентальної імплантації.

  Одноетапна

  Одноетапна, або одномоментна дентальна імплантація – це імплантація після видалення зуба. Імплант вживляється в лунку на місці кореня зуба. Коли штифт повністю приживеться, ясна та кісткова тканина адаптуються до нього, зверху встановлюється формувач ясен, який згодом замінюється на абатмент, пізніше встановлюють коронку. Це більш простий метод, на жаль, імплантація зубів цим методом не завжди можлива, обов’язковими умовами для її проведення є ідеальний стан кісткової тканини та ясен, відсутність запальних процесів у ротовій порожнині, здорові зуби поруч з місцем встановлення штифта.

  Двоетапна

  Таку дентальну імплантацію ще називають класичною.Її можна здійснювати у випадках, коли імплантація зубів експрес-методом неможлива, після видалення зуба минув час.

  Етапи створення штучного зубу методом класичної імплантації

  1. Під місцевою анестезією виконується розріз ясен та за допомогою свердла у кістковій тканині формується канал, в який встановлюється зубний імплант. Розріз зашивається, починається процес загоєння та приживлення титанового кореня зубу. На нижній щелепі він триває біля 3 місяців, на верхній – біля 6.
  2. Слизова ясен знову розсікається та на верхній частині імпланта фіксується формувач ясен. Цього разу загоєння займає близько 2-3 тижнів. На цьому хірургічна стадія закінчена, можна перейти до фінішної, ортопедичної.
  3. Формувач ясен замінюється на абатмен, що є сполучною ланкою між металевим коренем та коронкою. Знімаються відбитки, виготовляється коронка та встановлюється на абатмент. Новий зуб повністю готовий!

  Відгуки пацієнтів, що користувались знімними протезами, а потім виконали дентальну імплантацію, підтверджують, що відчуття незрівнянні. Коли ти звикаєш до імплантів, складається враження, ніби в роті досі свої зуби. Протези менш зручні, до того ж у деяких людей є протипоказання до їх носіння. Імплантація зубів дозволяє попередити атрофію кісткової тканини, яка починається після видалення зуба, зміщення сусідніх зубів у ряду, захворювання ясен. Дентальна імплантація є найкращим рішенням, коли потрібно відновити повноту зубного ряду, тому попит на цю послугу в Тернополі зростає, незважаючи на високу вартість імплантації зуба. Імплант – це повноцінний, міцний і довговічний замінник зуба, він дозволяє вживати будь-яку їжу. Завдяки імплантації можна вирішити й естетичну проблему відсутності зубів, яка у багатьох людей стає причиною психологічного дискомфорту та комплексів. Зважаючи на тривалий ефект, який забезпечує імплантація зубів, її ціна є виправданою.

  Часто задавані питання

  icon arrow Чи боляче встановлювати імпланти?

  Процес встановлення безболісний, 2-3 дня після процедури будете відчувати дискомфорт.

  icon arrow Коли потрібні імплант?

  Імплант встановлюють на місце втраченого зуба.

  icon arrow Якщо на щелепі повністю відсутні зуби скільки імплантів потрібно?

  Зазвичай 6-8 імплантів, на яких виконають незнімне протезування.

  icon arrow Що буде, якщо видалити зуб і не ставити імплант?

  Вже через два-три місяці після втрати зуба кістка починає стоншується і зменшуватися в розмірі, сусідні зуби і зуб антагоніст сунуться в місце видаленого зуба, тому вже через 6 місяців після видалення місця для імпланта не буде..

  icon arrow Чи можливо встановити імплант зразу після видалення зуба?

  Так можна, така процедура має назву одноетапна імплантація

  icon arrow Чи може імплант не прижитися?

  Так , але ймовірність цього дуже мала. Імплант може не прижитися у разі поганої гігієни або у випадку запалення навколишніх тканин.

  Service image