Залиште відгук

viber icon telegram icon call icon
Тернопіль
Ви знаходитесь у місті Тернопіль?
Про клініку
Діамант
найкращий вибір

«Діамант» – це сімейна стоматологічна клініка, що знаходиться у Тернополі. Ми працюємо із дорослими та маленькими пацієнтами, знаходячи підхід до кожного. Сучасне діагностичне обладнання дозволяє нашим спеціалістам провести повне обстеження ротової порожнини, виявити проблеми і розробити індивідуальний план лікування. При цьому у нас є важливо правило: ми ніколи не заставляємо пацієнта робити процедуру, не ставимо пацієнтів в незручне положення. Лікар завжди все пояснить, обгрунтує ціну і лише після згоди пацієнта приступає до  узгодженого плану лікування.

Сучасне стоматологічне обладнання, кращі стоматологи, інноваційні методи лікування – у нас є все, щоб забезпечити комфортне і безболісне лікування, а також надати широкий спектр послуг. В усіх напрямках клініка використовує матеріали – одні з кращої якості.  Кожен інструмент проходить 5-6 етапів стерилізації та після кожного візиту пацієнта всі поверхні  ретельно дезінфікуються.

наші Лікарі
Переглянути всіх
Про клініку
ДІАМАНТ
Стоматологія у Тернополі

Ми – не просто стоматологічна клініка, а комплексна стоматологія з надання повного спектру процедур: від простих профілактичних, до складних хірургічних. Спеціалісти надають повний комплекс стоматологічних послуг, починаючи із лікування карієсу і закінчуючи протезуванням та імплантацією.

Використовуючи високоякісні, сертифіковані матеріали, клініка пропонує доступні ціни на стоматологічні послуги. Наші фахівці проконсультують та підберуть план лікування та завжди залишаються на зв’язку з клієнтом. Спеціально для зручності наших клієнтів на сайті ми розмістили детальний прайс лист на стоматологічні послуги. Відповідно, ви можете в будь-який час попередньо ознайомитися з цінами на всі види процедур. Відзначимо, що точна вартість розраховується стоматологом тільки після індивідуальної консультації.

Відгуки

Наших клієнтів

© 2021 Усі права захищені.

Політика конфіденційності