Залиште відгук

viber icon telegram icon call icon
Тернопіль
Ви знаходитесь у місті Тернопіль?
Відбілювання
Відбілювання зубів у Тернополі

Професійне відбілювання зубів – це дуже затребувана в стоматології послуга, що допомагає зробити посмішку сяючою, бездоганною. За рахунок нанесення на зуби спеціального гелю та впливу лазером, ультрафіолетовою чи світлодіодною лампою можна освітлити їх на кілька відтінків. Різні методи розрізняються ефективністю, мають свої показання, протипоказання та обмеження. Спеціаліст, що здійснює професійне відбілювання, підбирає оптимальний метод з урахуванням усіх цих факторів. Основна мета цієї процедури – створити здорову та красиву посмішку. Для деяких людей посмішка є важливою складовою іміджу, запорукою успішної кар’єри. Відгуки підтверджують, що відбілювання зубів допомагає кожній людині почуватися більш впевнено і позбутись комплексів.

Ваші ювеліри посмішки! Стоматологічна клініка «Діамант» у Тернополі пропонує безпечне відбілювання зубів за найсучаснішими технологіями.

tooth icon
Експерти
Ми виконуємо відбілювання зубів швидко, ефективно та безпечно.
tooth icon
Професійне обладнання
Використовуємо професійне обладнання останнього покоління та якісні засоби від провідних виробників.
tooth icon
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід та багаторічний досвід кваліфікованих спеціалістів забезпечують блискучий результат.
Відбілювання
Навіщо відбілювати зуби?

Відбілювання зубів в Тернополі виконують, щоб виглядати більш привабливо, здебільшого ця послуга затребувана молоддю. Але чому зуби взагалі потребують освітлення? Перш за все, крізь емаль просвічує дентин (тканина, з якої складається зуб), що має жовтий колір. У когось відтінок ближче до білого, у когось жовтизна сильно виражена з самого дитинства, такі особливості обумовлені генетично. Також емаль може набути темного чи жовтого відтінку протягом життя.

Основні причини зміни її кольору:

 • паління, вживання міцного чаю, кави й інших напоїв чи продуктів;
 • побічний ефект деяких медикаменті.

результат повного  обстеження пацієнта
1
Консультація

Спершу консультація, під час якої лікар визначає, чи можливо освітлити зуби до бажаного відтінку, чи доцільно їх відбілювати та чи безпечно це.

2
Підготовка

Пацієнту встановлюють роторозширювач та роблять фото зубів. Потім на палітрі показують, який колір вони мають зараз та який можна отримати після освітлення.

3
Захист ясен

Наносять на ясна спеціальний гель та засвічують фотополімерною лампою, щоб утворився захисний шар, завдяки якому можна безпечно відбілити зуби та не зашкодити яснам.

4
Нанесення гелю

Наносять на зуби відбілюючий гель, рівномірно розподіляють його по усій поверхні за допомогою пензлика.

5
Відбілювання

Вмикають світлодіодну лампу Philips Zoom 4 на 15 хвилин та світять на зуби, щоб активувати дію гелю.

6
Захист зубів

Знімають роторозширювач та проводять фторування. Капу заповнюють гелем, що зміцнює емаль та знижує її чутливість.

Результати наших робіт
Відбілювання Відбілювання Відбілювання
Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Вартість послуг

200

Консультація, первинний план лікування

200 грн

201

Відбілювання системою Philips Zoom 4

6 000 - 7 000 грн

Яка ціна відбілювання зубів в Тернополі

Скільки коштує відбілювання зубів, залежить від обраної методики (ендодонтичне, фотовідбілювання, лазерне відбілювання зубів), вартості матеріалів, що використовуються для освітлення. На відбілювання ззовні (світлодіодним, УФ чи лазерним випромінюванням) ціна вказується за весь зубний ряд, а на ендодонтичне (зсередини) – за один зуб. На відбілювання зубів ціна залежить і від того, скільки сеансів потрібно провести, щоб отримати бажаний ефект. Ми використовуємо прогресивні технології, що забезпечують результат за один сеанс.

Відгуки

Наших клієнтів

Потрібна консультація?
Заповніть заявку

  Які види відбілювання існують?

  Чимало людей намагається покращити колір зубів у домашніх умовах, для цього використовують капи, що заповнюються гелем, пасти, смужки та олівці. Як свідчать відгуки, домашнє відбілювання – тривалий процес, і користуватись такими засобами не завжди безпечно, особливо без попередньої консультації спеціаліста. Професійні методики значно ефективніші, у клініці безпечне відбілювання зубів проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта та із застосуванням високотехнологічного обладнання, більш дієвих засобів.

  Основні види професійного відбілювання:

  • хімічне, за допомогою засобів, що містять перекис водню, без додаткового впливу лазером чи іншим випроміненням. Сьогодні ця методика практично не використовується, бо досить шкідлива для емалі;
  • фотовідбілювання – дія відбілюючого засобу доповнюється впливом світла спеціальної лампи;
  • лазерне відбілювання зубів у цілому подібне до фотовідбілювання, але для активації гелю застосовується лазер;
  • ендодонтичне або внутрішньоканальне, застосовується до зубів з видаленими нервами.

  Розрізняють фотовідбілювання теплим та холодним світлом.

  У системі Philips Zoom 4 використовується холодне (синє) світло світлодіодної лампи, це найбільш сучасне та безпечне відбілювання зубів. Також ця система передбачає альтернативну методику відбілювання – на зуби надягаються капи, заповнені спеціальним гелем, та залишаються на деякий час, лампа не використовується. Ця методика позбавлена недоліків традиційного хімічного відбілювання за рахунок удосконаленого складу гелю та його щадного впливу на емаль. Але за ефективністю вона поступається фотовідбілюванню, потрібно проводити кілька сеансів.

  Ендодонтична технологія найбільш складна,бо відбілювання зубів відбувається зсередини, через канали. За відгуками, ця методика допомагає, коли зуби потемніли після пломбування каналів. Фотовідбілювання, хімічне або лазерне відбілювання зубів у таких ситуаціях неефективні.

  Етапи процедури:

  • видалення старих пломб та розпломбування каналів;
  • їх заповнення відбілюючим матеріалом;
  • встановлення тимчасової пломби;
  • вилучення відбілюючого засобу та повторне пломбування зуба (проводиться
   після того, як він посвітлішає).

  Іноді доводиться проводити повторний сеанс, тобто після вилучення з каналів першої порції засобу закладати нову. На відміну від відбілювання зубів лазером чи лампою помітний результат досягається через досить тривалий час. Така послуга вимагає високої кваліфікації спеціалістів.

  В клініці «Діамант» у Тернополі працюють спеціалісти відповідної кваліфікації, які докладуть усіх зусиль, щоб надати вашим зубам більш привабливого вигляду. Клініка «Діамант» є однією з найкращих в Тернополі за співвідношенням ціни послуг та якості обслуговування, і це підтверджують відгуки наших клієнтів.

  Часто задавані питання

  icon arrow Відбілювання псує емаль?

  Ні, якшо використовувати сучасні системи відбілювання, такі як Philips Zoom 4, світло проникає крізь емаль, не пошкоджуючи її, і відбілює дентин.

  icon arrow Відбілювання це боляче?

  Якщо лікар правильно ізолював ясна, то відбілювання - безболісна процедура.

  icon arrow Чи можна відбілювати зуби вагітним?

  Ні, не рекомендуємо.

  icon arrow Скільки часу триває відбілювання?

  В середньому 1год

  icon arrow Чи можна відбілювати зуби з пломбами?

  Можна, але пацієнт не буде задоволений результатом, тому ми не практикуємо відбілювання зубів з пломбами.

  icon arrow Чи дієве домашнє відбілювання (відбілюючі полоски, відбілюючі пасти і інше)?

  Ми не рекомендуємо пробувати такі методи, адже через не якісні складники можете пошкодити емаль.

  Service image