Залиште відгук

Ендодонтія

Ендодонтія

Найголовніше в ендодонтії – канал повинен бути заповнений до верхівки, по всій довжині та ширині!

У стоматологічній клініці «Діамант» використовуються сучасні та якісні інструменти і матеріали для обробки та пломбування системи кореневих каналів. Після завершення ендодонтичного лікування необхідно відновити зовнішню частину зуба за допомогою реставраційного матеріалу чи штучної коронки. Ми проводимо 3д пломбування кореневих каналів системою розігрітої гутаперчі. Використовуємо оптику в роботі за допомогою операційного мікроскопа.

Ендодонтія

tooth icon

Ендодонтія

Ендодонтія

tooth icon

Ендодонтія

Ендодонтія

tooth icon

Ендодонтія

Ендодонтія

Ендодонтія

1

Видалення «нерва».

Як правило, ніяких больових відчуттів не викликає. Якщо є біль - треба просто додати анестезію. Іноді, внаслідок тонких і викривлених каналів, видалення нерва вимагає тривалий час. Біль відсутній!

2

Обробка та розширення

обробка та розширення каналів - дозволяє частково вирівняти і згладити канал зуба і остаточно прибрати залишки пульпи (нерва), або частинки її розпаду. Майже завжди етап 2 об'єднують з етапом 3. Це дуже важливі етапи і поспіх тут недоречний! Часто доводиться робити декілька знімків з інструментом в каналах для того, щоб переконатися в тому, що все зроблено правильно

3

Заповнення

основна його мета - заповнити кореневий канал спеціальним пломбувальним матеріалом. В даний час їх вибір різноманітний і при належній обробці каналу дозволяє якісно його запломбувати.

Потрібна консультація?
Заповніть заявку

© 2021 Усі права захищені.