Залиште відгук

Видалення зубів
Видалення зубів у Тернополі

Видалення зуба – це процедура, до якого вдаються у крайніх випадках, коли шансів врятувати, зберегти зуб не залишається. Лікарі борються за кожну зубну одиницю, видаляють кісти, що можуть утворитися біля кореня, лікують запалення, пломбують кореневі канали та відновлюють коронкову частину. Тому, хоча сучасні методи анестезії дозволяють видалити зуб безболісно, поспішати з цим не варто. Єдина категорія зубів, які у більшості випадків видаляють і навіть не намагаються лікувати – зуби мудрості. Сучасній людині вони не потрібні, від них більше проблем, ніж користі. Атипове видалення зуба мудрості – одна з найскладніших хірургічних операцій у стоматології, яку проводить висококваліфікований лікар. Спеціалісти напрямку хірургічна стоматологія із значним досвідом чекають на жителів Тернополя у клініці «Діамант». Вони успішно проводять хірургічні втручання будь-якої складності, від видалення молочних зубів до видалення зуба мудрості.

«Діамант» – це сучасні стандарти лікування та видалення зубів. Ми зробимо усе, щоб врятувати ваші зуби, а якщо видалення неминуче, проведемо його максимально безболісно та докладемо зусиль, щоб захистити вас від неприємних відчуттів.

tooth icon
Досвід
Рівень кваліфікації спеціалістів дозволяє виконувати складне, атипове видалення зуба з мінімальним ризиком ускладнень.
tooth icon
Сучасна методика
Використовується анестезія та сучасні методики, можливе видалення зуба за допомогою ультразвуку.
tooth icon
Індивідуальний підхід
Протягом усього періоду реабілітації після видалення зуба лікар залишається на зв’язку з пацієнтом та готовий допомогти у будь-який момент.
Коли потрібне видалення зубів

Визначити, чи потрібно видалити зуб, чи можливо провести лікування та відновлення, може тільки спеціаліст. Зазвичай він орієнтується на результат зовнішнього огляду та КТ знімок кореневої частини. У клініці «Діамант» в Тернополі є необхідне обладнання, яке дозволяє швидко та за доступної ціною зробити знімок та оперативно отримати інформацію, необхідну для прийняття рішення. Іноді видалення нерва з подальшим пломбуванням каналів, видалення кісти зуба та інші хірургічні та терапевтичні маніпуляції дозволяють врятувати його. Але бувають ситуації, коли можливості лікування вичерпані.

Розрізняють показання до планового та екстреного хірургічного втручання. Екстрене здійснюється при гострих запальних процесах, що супроводжуються нагноєнням, сильним болем.

Планове видалення зуба показане в таких ситуаціях:

 • він розташований неправильно та травмує язик, слизову рота;
 • не вдається вилікувати хронічне запалення сполучної тканини навколо кореня (періодонтит);
 • внаслідок невдалого лікування відбулася перфорація кореня.

препараты с доказанной эффективностью.
1
Етап

Спочатку проводиться консультація, лікар вивчає знімок КТ, узгоджує з пацієнтом ціни та призначає час та дату операції.

2
Етап

Проводиться підготовка – у пацієнта беруть кров і з її плазми виготовляють фібриновану мембрану, яка пришвидшить загоєння лунки.

3
Етап

Виконується знеболення (місцева анестезія).

4
Етап

Якщо зуб ретинований (не прорізався), ясна розрізають для забезпечення доступу до нього, якщо прорізався, цей етап пропускають.

5
Етап

Зуб витягують, виштовхують за допомогою елеваторів та щипців, в разі потреби використовують додаткові інструменти.

6
Етап

Обстежують лунку корінного зуба, чистять та промивають антисептичним розчином.

7
Етап

Встановлюють у лунку фібриновану мембрану та зашивають її.

8
Етап

Лікар надає рекомендації щодо поведінки в період реабілітації (2-3 дні) та здійснює зв'язок з пацієнтом для контролю загоєння операційної рани.

9
Етап

Через 10 днів знімаються шви.

Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Видалення зуба

1000

Видалення зуба І ступеня важкості

600 грн

1001

Видалення зуба ІІІ ступеня важкості

800 грн

1002

Видалення зуба IV ступеня важкості

1200 грн

1003

Атипове видалення І ступені важкості

1500 грн

1004

Атипове видалення ІІ ступені важкості

2000 грн

1005

Атипове видалення ІІІ ступені важкості

3000 грн

1006

Ушивання лунки зуба з приводу профілактики віддалених ускладнень

400 грн

Скільки коштує видалити зуб

Скільки коштує видалення зубів, залежить від рівня складності, на який впливає ряд факторів. Так, видаляти нижній зуб, особливо моляр, зазвичай складніше, ніж верхній. Ускладнюють видалення зуба його неправильне, нетипове розташування, неповне прорізування, гострий біль в момент звернення до лікаря, наявність нагноєння. Також до складних випадків відноситься оперування пацієнтів з брекетами. Істотно відрізняються ціни на хірургічні послуги для дітей та дорослих. Також слід врахувати, скільки коштує анестезія, ушивання лунки, яке необхідне в певних випадках. Ціни на хірургічні послуги клініки «Діамант» в Тернополі досить доступні, у цьому можна переконатися, якщо вивчити наш прайс-лист.

Відгуки

Наших клієнтів

Потрібна консультація?
Заповніть заявку

  Що таке атипове видалення зуба

  Розрізняють типове та атипове видалення зуба. Типове здійснюється за допомогою стандартного набору стоматологічних інструментів (елеватора та щипців), атипове вимагає застосування додаткових інструментів. Видалення зуба мудрості завжди є атиповим через утруднений доступ до нього, складну кореневу систему (3 корені), особливості росту (8 зуби часто ростуть в неправильному напрямку, зупиняються у розвитку, не прорізуються). Деякі стоматологічні клініки Тернополя, в тому числі клініка «Діамант», у таких складних випадках виконують ультразвукове видалення зубів.
  Подрібнення твердих зубних тканин ультразвуком допомагає видалити зуб мудрості без додаткових хірургічних інструментів, мінімалізувати ризик ускладнень.

  У деяких людей виростають надкомплектні, зайві зуби, які викликають зміщення та розхитування сусідніх одиниць, формування патологічного прикусу, травмують слизову, заважають пережовувати їжу, призводять до появи дефектів дикції, ЛОР-захворювать.
  У більшості випадків зайві одиниці видаляють, причому таке втручання відрізняється підвищеною складністю, зазвичай проводиться атипове видалення зуба.
  Надкомплектні зуби – досить рідкісне явище, значно більш розповсюджена та затребувана послуга – атипове видалення зуба мудрості. 8 зуб (кутній, 3 моляр, зуб мудрості) вважається зайвим, сучасним людям для пережовування їжі достатньо мати по 2 моляри з кожного боку верхньої та нижньої щелепи. Зуби мудрості прорізуються пізніше за всі інші, в зрілому віці, деякі люди до моменту їх прорізування вже видаляють сусідні моляри, в таких випадках 3 моляр може стати опорою для моста.
  Але така опора ненадійна, «вісімки» мають слабку кореневу систему, до того ж їх часто вражає карієс, бо віддалене розташування ускладнює ретельну чистку. Лікувати їх також важко через утруднений доступ та заплутану кореневу систему. У більшості випадків під 8 зуб просто бракує місця у щелепі, тому він відхиляється від правильного напрямку росту та викликає ті самі проблеми, що понадкомплектні зуби.
  У 80% випадків лікар приймає рішення видалити зуб мудрості. Перед встановленням брекетів потрібно видалити всі 8 зуби незалежно від їх стану.

  Також видалення зуба мудрості є обов’язковим, якщо він:

  • росте неправильно;
  • тисне на сусідній зуб, може викликати його викривлення (це стосується і вісімок,
   які ще не прорізались, але на знімку видно, що вони заважають сусідам);
  • болить, уражений карієсом чи іншими хворобами (видалення зуба мудрості є
   доцільним через низьку ефективність його лікування);
  • прорізується з ускладненнями;
  • частково ретинований (прорізався не повністю).

  Трапляються випадки, коли розвиток зародку 8 зуба повністю припиняється, він не впливає на сусідні, не провокує запалення, не спричиняє жодного дискомфорту. В таких ситуаціях можна обійтися без видалення зуба мудрості. Також видалення зуба мудрості є необов’язковим, якщо він повністю прорізався, правильно розташований, не заважає сусіднім молярам, якщо нижній зуб мудрості має пару на верхній щелепі та навпаки.
  Видалення зубів у дітей має свою специфіку. Потреба видалити молочні зуби виникає зрідка, зазвичай вони випадають самостійно, а їх передчасне видалення призводить до порушень жувальної функції та дикції, формування неправильного прикусу, естетичних проблем. Видалити молочні зуби потрібно, якщо вони заважають прорізуванню постійних, а також якщо зуб зламався, але не випав, сильно зруйнований карієсом, не підлягає лікуванню.
  Спеціалісти клініки «Діамант» надають хірургічні послуги дорослим та дітям, здійснюють планове та екстрене видалення зубів будь-якого рівня складності.

  Doctor
  Покиданець Ігор Петрович

  Директор клініки / Головний лікар

  Часто задавані питання

  icon arrow Чи боляче видаляти зуби мудрості?

  Видалення проводять під місцевою анастезією, тому це безболісна процедура. Біль може з’явитися вдома.

  icon arrow Чи обов’язково мати ОПГ чи КТ знімок?

  Так обов’язково, без знімку лікар не зможе провести процедуру.

  icon arrow Скільки часу триває видалення?

  Приблизно до години часу.

  icon arrow Чи всім обов’язково видаляти зуби мудрості?

  Ні, але у 80% випадків 8мі зуби потрібно видаляти.

  icon arrow В якому віці з’являються зуби мудрості?

  Зазвичай, віці від 18 до 25 років.

  icon arrow Чи обов’язково видаляти зуби мудрості перед встановленням брекетів?

  Так, обов’язково.

  Service image