Залиште відгук

viber icon telegram icon call icon
Тернопіль
Ви знаходитесь у місті Тернопіль?
Гігієна зубів
Професійна гігієна зубів у Тернополі

Професійна гігієна ротової порожнини – це комплекс заходів, що проводить лікар-стоматолог з метою профілактики захворювань зубів та ясен. Основні процедури, з яких складається професійна гігієна у клініці «Діамант», – це зняття каменю з зубів ультразвуком (скейлінг), видалення м’якого нальоту та пігментації за технологією Air Flow (повітряно-абразивна чистка), полірування для закріплення ефекту чистки. Також складовою цієї послуги є кваліфікована консультація щодо того, як має правильно здійснюватися гігієна зубів у домашніх умовах, підбір індивідуальних засобів гігієни.
Здоров’я зубів та сяюча посмішка без зайвих турбот! Професійна чистка зубів за сучасними технологіями та навчання правилам гігієни у затишній атмосфері.

Здоров’я зубів та сяюча посмішка без зайвих турбот! Професійна чистка зубів за сучасними технологіями та навчання правилам гігієни у затишній атмосфері.

tooth icon
Інидивідуальний підхід
Співробітники клініки регулярно нагадують кожному пацієнту, що настав час планового огляду. З нами ви ніколи його не пропустите.
tooth icon
Експерт
Лікар у доступній, цікавій та дуже переконливій формі розповідає, чому необхідно користуватися зубною ниткою, та навчає робити це правильно.
tooth icon
Доступно
Підібрані лікарем засоби індивідуальної гігієни не доведеться довго шукати в магазинах Тернополя, їх можна придбати безпосередньо у нашій клініці, а зубну щітку ви отримуєте у подарунок.
Гігієна зубів
Навіщо потрібна професійна гігієна?

Ретельна гігієна зубів є основою профілактики широкої низки стоматологічних захворювань, що супроводжуються болісними відчуттями, кровоточивістю ясен, неприємним запахом з роту, та навіть можуть призвести до втрати зубів. На жаль, повсякденна гігієна зубів в домашніх умовах є не досить ефективною, бо мало хто ретельно вичищає зуби з усіх сторін.
Професійна чистка зубів проводиться із застосуванням спеціального обладнання, яке дозволяє:

 • видалити наліт у місцях, важкодоступних для щітки;
 • відділити від поверхні зубів зубний камінь, який самостійно зняти неможливо;
 • відполірувати зуби до блиску та зробити їх поверхню більш гладкою.

Завдяки цьому уповільнюється процес утворення відкладень в майбутньому.
Крім того, ультразвуковий скейлінг та повітряно-абразивна чистка допомагають освітлити емаль, видалити темні плями, завдяки чому зуби виглядають більш привабливо. Перед складними хірургічними операціями також варто зняти з зубів відкладення, що є джерелом бактерій, які можуть потрапити у рану.
Професійна гігієна – це не тільки процедура, але й консультаційна, просвітницька робота, що є не менш важливою. Досить часто гігієнічна чистка зубів є малоефективною через помилки при підборі засобів чи неправильну техніку їх використання. Більшість дорослих мешканців Тернополя використовує тільки зубну щітку та забуває про очищення міжзубних проміжків зубною ниткою. Про існування та призначення таких специфічних засобів, як монопучок чи йоршик, багато хто навіть гадки не має. А без них неможливий повноцінний догляд за протезами, брекетами. Щоб підібрати засоби для максимально ефективного догляду за ротовою порожниною та навчитись ними користуватись, потрібна допомога спеціаліста.
Професійна чистка зубів не вимагає великих витрат грошей та часу, адже профілактика завжди дешевша за лікування. Якщо робити ультразвукову чистку (скейлінг) раз на півроку, ризик карієсу знизиться на 40-50%, та й захворювань ясен (гінгівіту, пародонтиту) можна уникнути. Людям, що носять брекети, професійна чистка зубів потрібна кожні 3 місяці.

Як відбувається професійна чистка зубів
1
Огляд

Спочатку проводиться огляд ротової порожнини, під час якого спеціаліст оцінює стан здоров’я зубів та ясен, підбирає оптимальний метод гігієни.

2
Підготовка

Підготовка – на пацієнта одягають одноразові засоби для захисту одягу, волосся та обличчя від забруднень (фартух, шапочку, окуляри, пеньюар) та встановлюють роторозширювач. Якщо потрібно, знеболюють.

3
Скейлінг

Ультразвукова чистка зубів від каменю

4
Зняття

Зняття м’яких відкладень за системою Air Flow, перлами або гліцином.

5
Полірування

Полірування із застосуванням силіконових дисків та дрібноабразивних паст для надання зубам блиску.

6
Фторування

Фторування, тобто насичення емалі мінералами, що її зміцнюють (здійснюється за бажанням пацієнта).

7
Урок-консультація

Урок-консультація, професійний підбір засобів для чистки зубів та догляду за ротовою порожниною в домашніх умовах.

Результати наших робіт
Гігієна зубів Гігієна зубів
Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Ціни на професійну гігієну зубів

300

Професійна гігієна (зняття твердих над’ясенних, під’ясенних зубних відкладень ультразвуком та м’яких системою Air Flow, фторування)

1400

301

Професійна гігієна (зняття твердих над’ясенних, під’ясенних зубних відкладень ультразвуком та м’яких системою Air Flow)

1000

302

Професійна гігієна (гліцином)

1500

303

Фторування (АПФ гель)

400

Скільки коштує чистка зубів

Коли йдеться про здоров’я зубів, запорукою якого є гігієна, ніяка ціна не буде надмірною. На послугу чистка зубів ціна залежить від складності процедури – характеру та об’єму відкладень, особливостей їх розташування, важкості доступу.
Зазвичай гігієна зубів включає у себе як ультразвукове зняття каменю (твердих відкладень), так и зняття нальоту (м’яких відкладень). Але бувають ситуації, коли потрібна тільки чистка зубів від нальоту, для неї використовують різні системи та засоби, від обраного засобу залежить ціна. Зокрема, професійна чистка зубів може здійснюватися із використанням перлів або гліцину. Чистка зубів гліцином, що складається з дуже дрібних твердих часточок – це професійна гігієна, яка підходить для людей з проблемними, надто вразливими яснами, а також дозволяє зняти зовсім тонкий шар нальоту. Також варто врахувати, скільки коштують супутні послуги – анестезія, фторування. Вони надаються за бажанням пацієнта та оплачуються окремо.
Орієнтовні розцінки наведені у нашому прайс-листі.

Відгуки

Наших клієнтів

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?
ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ

  Професійна чистка зубів повітряно-абразивним методом

  У клініці «Діамант» здійснюється як ультразвукова чистка зубів, так і професійна чистка зубів за допомогою апарату Air Flow. У перекладі на українську назва цієї системи для видалення нальоту та пігментації означає «повітряний потік». В апараті утворюється суміш абразивного порошку (перлів, гліцину) з водою та повітрям, а потім подається під тиском на поверхню зубів.

  Цей метод широко застосовується у сучасній стоматології, зокрема, за його допомогою здійснюється:

  • щадне та водночас ефективне очищення зубів та міжзубних проміжків від
   нальоту без пошкодження емалі;
  • освітлення емалі шляхом видалення пігментів;
  • підготовка до ремінералізаційної терапії.

  Чи боляче знімати зубний камінь?

  У більшості клінік Тернополя сьогодні пропонують зняття каменю ультразвуком. Це прогресивний, нетравматичний та безболісний метод. Ультразвукова чистка зубів здійснюється за допомогою скалеру (скейлеру), прибору, що генерує ультразвук. Ці високочастотні коливання руйнують зубний камінь, при цьому не пошкоджують емаль,
  пломби та м’які тканини ясен.

  У більшості людей ультразвукова чистка зубів не викликає болісних відчуттів, дискомфорту . Якщо відкладення значні, великі, або пацієнт відрізняються підвищеною чутливістю, ця процедура проводиться з використанням анестезії. Як правило, досить поверхневого (аплікаційного) знеболення, коли засіб з анестетиком наноситься на ясна.
  У найбільш складних випадках поверхнева анестезія доповнюється розпиленням лідокаїну на поверхню ясен, завдяки якому чистка зуба навіть від значного об’єму твердих відкладень буде абсолютно безболісною.

  Завітайте до клініки «Діамант» у Тернополі та подбайте про здоров’я своїх зубів і ясен разом з нами! Наші ціни на скейлінг зубів, їх чистку від нальоту та полірування вас приємно здивують. А поради професіоналів допоможуть доглядати за зубами більш ефективно.

  Часто задавані питання

  icon arrow Професійна гігієна це боляче?

  Зазвичай ні, але якщо у пацієнта багато твердих відкладень(каменю) процедура викликає дискомфорт.

  icon arrow Скільки часу триває професійна гігієна?

  Професійна гігієна триває від 45 до 75хв.

  icon arrow Як часто потрібно робити професійну гігієну?

  Дана процедура обов’язкова раз в пів року. Пам’ятаєте профілактика дешевша лікування.

  icon arrow Чим ми проводимо професійну гігієну?

  Професійну гігієну ми проводимо використовуючи перли або гліцин.

  icon arrow Що таке фторування?

  Фторування або ремінарелізація - це насичення зубів фтором для зміцнення емалі.

  icon arrow Чи обов’язково фторувати зуби після професійної гігієни?

  Не обов’язково , але рекомендовано, адже ми знімаємо м’які і тверді відкладення і очищені поверхні зубів потребують зміцнення.

  Service image