Залиште відгук

Лікування карієсу

Лікування Карієсу в Тернополі: Клініка “Діамант”

Сучасні технології, професійна команда лікарів та індивідуальний підхід до кожного клієнта зробить процес лікування швидким, ефективним та безболісним. Лікування множинного карієсу, лікування карієсу тимчасових зубів у дітей та будь-яка інша проблема під силу нашим професіоналам. Ми завжди знайдемо найбільш оптимальний спосіб лікування для кожного пацієнта. Головне не зволікати і звернутися вчасно до лікаря. Якщо у вас є хоча б один із вище перелічених симптомів, не відкладайте похід до стоматолога, зробіть це негайно. Адже чим швидше ви прийдете у клініку, тим легшим та приємнішим буде процес видалення карієсу. Ми не лише позбавимо вас болю та переживань, а й дамо чіткі настанови та рекомендації щодо подальшого догляду за зубами, аби ви хворіли менше, а ваша посмішка завжди була ідеальною. Телефонуйте прямо зараз, або запишіться на прийом до стоматолога відразу на нашому сайті. Будемо раді, якщо оберете саме нас, адже щасливі, усміхнені клієнти – найкращий доказ того, що ми працюємо правильно!

tooth icon

Лікування карієсу

Лікування карієсу

tooth icon

Лікування карієсу

Лікування карієсу

tooth icon

Лікування карієсу

Лікування карієсу

Лікування карієсу

1

Лікування карієсу

Лікування карієсу

Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Ціни на послугу

900

Лікування поверхневого карієсу склоіономерним цементом

200

901

Лікування поверхневого карієсу фотополімерним матеріалом

200

902

Лікування середнього, глибокого карієсу фотополімерною пломбою або склоіономерним цементом (карієс І по Блеку, односторонній ІІ по Блеку)

300

903

Лікування середнього, глибокого карієсу фотополімерною пломбою або склоіономерним цементом (карієс ІІІ по Блеку)

300

904

Лікування середнього, глибокого карієсу фотополімерною пломбою або склоіономерним цементом (карієс ІVпо Блеку)

250

905

Лікування середнього, глибокого карієсу фотополімерною пломбою або склоіономерним цементом (карієс V по Блеку)

200

Відгуки

Наших клієнтів

Потрібна консультація?
Заповніть заявку

Корисна інформація

Карієс – це найпоширеніше захворювання зубів. Спочатку він пошкоджує емаль, тоді проникає в дентин (тверду тканину зуба), а згодом, якщо його не лікувати, то досягає навіть пульпи (м’якої тканини зуба). Захворювання карієсом – це проблема кожного другого пацієнта. Добре, якщо людина звертається до лікаря на ранніх стадіях хвороби, адже чим серйозніше і глибше пошкодження, тим проблемніше і довше доведеться його усувати. Відповідно, і на вартість послуги це також вплине. Звісно, найкраще вирішення проблеми – це її запобігання. Все ж, не завжди вдається бути обачними. Причини, стадії та способи усунення захворювання у дорослих, а також лікування карієсу постійних зубів у дітей – про це та інше читайте далі.

Часто задавані питання

icon arrow Лікування карієсу

Лікування карієсу

Service image

© 2021 Усі права захищені.