Залиште відгук

Брекети
Брекети

Брекети на зуби, металічні, керамічні чи сапфірові – це ефективний інструмент для виправлення прикусу, він допоможе, якщо:
● зуби дуже скупчені;
● міжзубні проміжки надто широкі;
● окремі зубні одиниці були видалені, і сусідні зуби змістилися, нахилилися.

За допомогою брекетів можна вирішити не тільки естетичні проблеми.

Лігатурні чи самолігуючі брекети допомагають виправити неправильний прикус, який може стати
причиною:
● запалення ясен;
● стирання зубів та розвитку карієсу;
● порушення мовлення, дихання, утрудненого пережовування їжі, та, як наслідок,
захворювань органів травлення та ЛОР-органів.

Для нас в пріоритеті є надання якісних послуг і допомога пацієнтам у вирішенні будь-якої стоматологічної проблеми.

tooth icon
Ефект
забезпечують стійкий ефект
tooth icon
Консультація
детальна консультація лікаря-стоматолога щодо особливостей догляду за брекетами
tooth icon
Тренд
Брекети стали трендом серед молоді
Чому варто встановити брекети

Для корекції прикусу чи вирівнювання окремих зубів потрібно поставити брекети на верхню щелепу, на нижню щелепу чи на обидві одразу. А як же побоювання щодо їх незручності, зовнішньої непривабливості?
Якщо переглянути відгуки пацієнтів, які носили металеві брекети чи конструкції з медичного сапфіру, кераміки, можна переконатись, що їх незручність явно перебільшена. Вже через кілька днів після того, як було встановлено керамічні, сапфірові чи металеві брекети, людина звикає до них та перестає відчувати дискомфорт (за відгуками, адаптація займає в середньому 2-5 днів).
Щоправда, тим, хто вирішив поставити брекети, доведеться більш ретельно доглядати за ротовою порожниною, частіше приходити на професійну чистку. Таку послугу надає чимало стоматологічних клінік Тернополя, в тому числі клініка «Діамант». Тим, хто встановив самолігуючу систему, легше доглядати за зубами за рахунок її більш простої конструкції.

Етапи встановлення брекетів
1
Консультація

Консультація лікаря-ортодонта. Лікар вказує на проблеми, пояснює причини, розповідає можливі варіанти вирішення, а також складає кошторис, після чого пацієнт приймає рішення.

2
Зняття відбитків

Лікар знімає відбитки і виготовляє гіпсові моделі щелепи.

3
Фіксація

Фіксація брекетсистеми

4
Корекція

Кожен місяць корекція брекетсистеми

5
Зняття

Зняття брекетсистеми

Результати наших робіт
Брекети Брекети
Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Вартість послуг

400

Консультація ортодонта, первинний план лікування

400 грн

401

Відбитки, діагностичні моделі

1200 грн

402

Фіксація брекет-системи (одна щелепа)

1200 грн

403

Брекет-система металева

23000 грн

404

Брекет-система металева (родієва)

27000 грн

405

Брекет-система керамічна

34000 грн

406

Самолігатурна брекет-система металева

32000 грн

407

Самолігатурна брекет-система родієва

36000 грн

408

Самолігатурна брекет-система керамічна

40000 грн

409

Корекція брекет-системи (одна щелепа)

300- 400 грн

410

Знімні апарати

6000 - 8500грн

411

3няття брекет-системи

10% від вартості брекет-системи

Скільки коштують брекети та як їх встановлюють?

Перед зверненням до стоматолога-ортодонта потрібно пройти лікування карієсу, пульпіту та інших стоматологічних захворювань. Зуби мудрості мають бути видалені.
Ортодонтичне лікування починається з консультації лікаря-ортодонта та знімку КТ. За результатами огляду лікар підбирає метод корекції та визначає, куди потрібно поставити брекети (на нижню щелепу, на верхню щелепу, на обидві).
Знімаються відбитки, за якими у технічній лабораторії виготовляють керамічну модель зубів і керамічні, металеві чи сапфірові брекети. Лікар встановлює систему та підбирає засоби для домашнього догляду за нею. Деякий час триває адаптація. Протягом усього періоду носіння брекетів потрібно регулярно відвідувати лікаря для контролю.
Ціна брекетів залежить від матеріалу, особливостей конструкції.

Ціна як на класичні металеві брекети так і на сапфірові самолігуючі брекети є цілком виправданою, адже брекети на зуби забезпечують стійкий ефект. При плануванні витрат також слід врахувати, скільки коштують послуги спеціаліста – підбір, фіксація, корекція, зняття брекетів. Вартість послуг у нашій клініці в Тернополі досить доступна та обґрунтована.
Отож звертайтесь до клініки «Діамант» у Тернополі, де вам допоможуть підібрати оптимальний метод вирівнювання зубів та корекції прикусу, встановлять брекет-систему на нижню чи на верхню щелепу або капи для вирівнювання зубів та нададуть детальну консультацію
щодо особливостей догляду за брекетами.

Відгуки

Наших клієнтів

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?
ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ

    Види брекетів

    Брекет-система – це конструкція зі скоб та тримачів, які з’єднані між собою металічною дугою.

    В залежності від матеріалу тримачів (замочків) розрізняють керамічні, сапфірові, металеві брекети, за конструкцією – лігатурні та самолігатурні, за способом встановлення – вестибулярні та лінгвальні.
    Від того, який вид брекетів обрано, залежить, як швидко буде досягнутий бажаний ефект, як часто доведеться відвідувати стоматолога для корекції положення системи, а також зовнішній вигляд зубів з брекетами та особливості догляду за ними.

    Скільки коштують брекети, також залежить від їх різновиду.

    Металеві брекети – це залізні (сталеві) або виготовлені з різноманітних сплавів системи. Металеві конструкції поєднують доступну ціну з високою ефективністю та надійністю, швидко забезпечують результат, легко регулюються, стійкі до ушкоджень. Але вони найбільш помітні.
    Керамічні досить делікатні та потребують ретельного догляду. Великий плюс – вони майже непомітні, більш зручні та м’які, менше пошкоджують сам зуб.
    Сапфірові брекети виготовляються зі штучного сапфіру. Це міцний, ідеально прозорий, привабливий на вигляд та гіпоалергенний матеріал. Сапфірові замочки зручні, діють досить м’яко, не пошкоджують слизову та емаль зубів.
    Лігатурні (класичні) брекет-системи – це конструкції з резинками чи допоміжними металевими елементами, за допомогою яких регулюється натяжіння дуги. Вони відрізняються хорошим співвідношенням ціни та ефективності, справляються з
    найскладнішими випадками.
    Самолігуючі брекети без додаткових змінних елементів (лігатур) – більш сучасне високотехнологічне рішення. Самолігатурні системи ефективні, діють швидко, більш зручні, комфортні в носінні та естетичні. На відміну від класичних самолігуючі брекети не потребують постійної корекції шляхом зміни допоміжних елементів.

    Окрім брекетів в ортодонтичній стоматології використовуються:
    ● пластинки, складаються з пластикової бази, що прилягає до піднебіння, та
    металевих елементів. За рахунок м’якої дії є основною альтернативою брекетам
    для дітей до 12 років. У дорослих можуть використовуватись на підготовчому
    етапі до встановлення брекет-системи та після її зняття для закріплення ефекту;

    ● капи (еластичні шини), можуть використовуватись як самостійний метод корекції
    прикусу або для закріплення ефекту після зняття брекетів.

    Багато хто мріє про рівні зуби, красиву та привабливу посмішку. Щоб ця мрія здійснилася, потрібно поставити брекети та набратись терпіння. Але чимало людей в Тернополі та інших містах України не наважується на встановлення брекетів на зуби.
    Багато кого стримує переконання, що ці зубні конструкції незручні, заважають нормально їсти, спричиняють дискомфорт, ускладнюють догляд за ротовою порожниною та непривабливо виглядають. Давайте разом розвіємо розповсюджені міфи щодо брекетів.

    Сучасні системи брекетів не заважають їсти, але деяких обмежень доведеться дотримуватись. Металеві й особливо більш делікатні керамічні та сапфірові брекети змусять тимчасово відмовитись від надто твердих продуктів, ласощів, що липнуть до зубів, наприклад, ірису та жуйки. Керамічні та сапфірові брекети забарвлюються у колір продуктів та напоїв, тому варто уникати міцної кави, чорного чаю, червоного вина.
    Сьогодні носіння брекетів у молоді в Тернополі перетворилося на модний тренд, стало способом виділитись з оточення. Для дітей, підлітків якнайкраще підійдуть металеві брекети з резинками, яскраві та кольорові. Для дорослих кращим вибором будуть майже непомітні білі керамічні чи прозорі сапфірові брекети.

    Часто задавані питання

    icon arrow Встановлення брекетів це боляче?

    Встановлення - процедура безболісна, а от перші 3-4 дні після встановлення будете відчувати дискомфорт.

    icon arrow Скільки часу потрібно носити брекети

    Час носіння брекетів від 1 року, на прийомі ортодонт зможе сказати приблизний час.

    icon arrow Як часто потрібно приходити на корекцію брекетів?

    Зазвичай 1 раз в місяць

    icon arrow Чи важко чистити зубки з брекетами?

    Якщо у пацієнта є брекети , то потрібно виділяти більше часу на гігієну. Зазвичай лікар підбирає засоби гігієни і вчить користуватись ними.

    icon arrow Чим кращі керамічні брекети?

    Керамічні брекети більш естетичні і легші у носінні.

    icon arrow Чи правда що після зняття брекетів потрібно лікувати зуби від карієсу?

    Якщо пацієнт притримується правильної особистої гігієни , то карієсу на зубках не буде.

    Service image