Залиште відгук

viber icon telegram icon call icon
Тернопіль
Ви знаходитесь у місті Тернопіль?
Вініри
Зубні вініри в Тернополі в клініці Діамант

Ще не так давно про ту саму голлівудську посмішку з ідеально рівними зубами доводилося тільки мріяти. Сьогодні ж, завдяки швидкому розвитку естетичної стоматології, вона доступна кожному. І один з найпопулярніших способів отримати її – встановити керамічні вініри або встановити скайси на зуби.
Стоматологія “Діамант” пропонує широкий спектр естетичних послуг, в тому числі встановлення вінірів.

Ортопедична стоматологія пропонує досить великі можливості з виправданою вартістю.
Основні види зубних накладок:

 • Керамічні вініри – максимально наближений до натуральності, з природною світлопроникністю і блиском;
 • Цирконієві вініри – мають високу міцність та, як і керамічні, не відрізняються від справжніх зубів.

Ротова порожнина-дзеркало здоров'я. "Краса-це сила, а посмішка-її зброя"

tooth icon
Безболісно
безболісний і комфортний процес встановлення
tooth icon
Надійність
ми використовуємо надійні та міцні конструкції
tooth icon
Натуральність
вініри мають абсолютно натуральний зовнішній вигляд
Вініри
Показання до встановлення вінірів для зубів

Визначити, чи потрібні вам вініри, допоможе лікар-стоматолог на первинному огляді.

В цілому, показань до їх встановлення досить багато.

 • Яскраво виражена жовтизна.
 • Великі міжзубні проміжки, які псують естетику.
 • Зміни в кольорі після депульпації.
 • Ерозія зубної емалі.
 • Непропорційні форми зубів.
 • Механічні дефекти – тріщини і сколи.

Також вініри можуть бути рекомендовані, якщо вам вже встановлювали вініри на зуби, але з якихось причин процедура пройшла невдало.

Процес Встановлення Вінірів
1
Діагностика

Лікар-стоматолог оглядає ротову порожнину пацієнта, визначає стан зубів, виявляє дефекти, перевіряє наявність протипоказань для процедури.. Якщо протипоказань немає, він спільно з пацієнтом обговорює особливості майбутніх керамічних пластинок: тон, матеріал, тривалість процесу. Коли всі нюанси визначені — складається кошторис. Якщо його все влаштовує, ми переходимо до наступного етапу.

2
Підготовка зубів

Спеціаліст-ортопед готує поверхню зубів до процедури, препарує зуби, знімає відбитки та передає їх у лабораторію для виготовлення керамічних пластинок.

3
Встановлення вінірів

Лікар обробляє зуби спеціальним розчином і встановлює на них готові накладки. Після цього, разом з пацієнтом вони обговорюють результат роботи, ймовірні коригування, тощо. Якщо пацієнта все влаштовує, лікар закріплює вініри.

Результати наших робіт
Вініри Вініри Вініри
Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Ціни

600

Консультація, первинний план лікування

200 грн

601

Вінір на полевошпатному стовпчику

3 000 грн

602

Вінір, прес-кераміка (Е-mах)

8 000 грн

Скільки коштує встановити керамічні вініри?

(Точну вартість можна дізнатись в розділі “Ціни” або на консультації у лікаря.) Ціна залежить від багатьох факторів. Зокрема, від типу вінірів, які ви обираєте – композитні, керамічні або цирконієві.
Найпопулярнішими в Тернополі вважаються керамічні. Вони досить прості, швидко створюються і встановлюються. Проте, найякіснішими та найестетичнішими вважаються цирконієві. Ціна на вініри такого типу обумовлена якісним матеріалом і необхідністю проводити складні процедури по підготовці, але компетентний стоматолог запевнить вас у тому, що цирконієві прослужать вам довше. Скайс на зуб в Тернополі, ціна якого також залежатиме від матеріалу, з легкістю можна встановити у сучасній та прогресивній стоматологічній клініці “Діамант”.

Якщо ви хочете дізнатися скільки коштують вініри та скайси на зуби, у вашому випадку, записуйтеся на попередню консультацію в клініку “Діамант”. Лікар проведе первинний огляд, підбере оптимальний метод роботи для вас і складе кошторис.

З усіх додаткових питань з приводу вінірів та скайсів звертайтесь за телефоном. Ми завжди на зв’язку і готові допомогти.

Відгуки

Наших клієнтів

ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?
ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ

  Вініри на зуби: що важливо знати

  Вініри – надтонкі зубні накладки (від 0,3 до 1 мм), які повністю імітують зовнішню сторону зубів. Виглядають естетично і привабливо, а головне – природно. Тому і користуються популярністю.

  Варто зазначити, що керамічні вініри, як і будь-які інші, рекомендовано поставити тільки на здорові зуби. Перед встановленням необхідно пройти обстеження ротової порожнини, в разі потреби лікувати карієс, позбутися проблем з яснами і відвідати лікаря-гігієніста.

  Чи є протипоказання до встановлення вінірів?

  Незважаючи на те, що процедура може здатися, на перший погляд, лише естетичною, на ділі ж її проводить стоматолог-ортопед і у неї все-таки є ряд протипоказань. Зокрема, не можна поставити вініри на криві зуби або неправильний прикус. Також в послузі може бути відмовлено, якщо у вас є втрачені жувальні зуби, присутня схильність до бруксизму.

  Немає сенсу також ставити вініри на зуби спортсменам з великими ризиками їх травмування (хокей, бокс, боротьба і т.д.).

  Види вінірів у Тернополі

  Ортопедична стоматологія пропонує досить великі можливості з виправданою вартістю.

  Основні види зубних накладок:

  • Керамічні вініри – максимально наближений до натуральності, з природною світлопроникністю і блиском;
  • Цирконієві вініри – мають високу міцність та, як і керамічні, не відрізняються від справжніх зубів.

  Керамічні вініри

  Керамічні вініри є найпопулярнішим і класичним методом відновлення привабливості посмішки. Вони ж і отримують найкращі відгуки в Тернополі. На перший погляд може здатися, що кераміка – матеріал крихкий, проте надійне зчеплення з поверхнею зубів і власний запас міцності, роблять конструкцію досить надійною і довговічною.

  В середньому керамічні вініри носяться 7 років. Винятком можуть послужити такі негативні чинники, як недотримання гігієни та загальних рекомендацій стоматолога по догляду за ротовою порожниною.

  Керамічні вініри мають такі переваги:

  • Абсолютно натуральний зовнішній вигляд – керамічні пластини надтонкі і непомітні;
  • Стабільний колір – керамічні вініри не вбирають пігмент, не тьмяніють і зберігають свій початковий відтінок протягом усього періоду носіння;
  • Конструкції надійні і міцні.

  Керамічні вініри встановлюються в середньому за кілька візитів. Як правило, повна готовність за 15-20 днів.

  Варто відзначити, що лікар не встановить такі вініри на криві зуби з неправильним прикусом. Цілком ймовірно, що спочатку його потрібно виправити і тільки потім займатися естетикою.

  Цирконієві вініри

  На відміну від керамічних, цирконієві вініри більш міцні.

  Чому багато хто вибирає цирконієві вініри і залишають хороші відгуки про них?

  • Цирконієві вініри дуже міцні, не схильні до утворення сколів і тріщин. Незважаючи на те, що цирконієві вініри виглядають не так естетично, як керамічні, вони також зберігають початковий відтінок – не пігментуються і не втрачають колір.
  • Матеріал гіпоалергенний і підходить всім, без винятку. Не викликає дискомфорту при носінні.
  • При дбайливому носінні і дотриманні рекомендацій лікаря щодо гігієни та догляду, цирконієві вініри можуть прослужити більше 15 років, що в 2 рази більше класичної кераміки і композитних накладок.

  Якщо ви плануєте поставити цирконієві вініри, будьте готові, що процедура починається з препарування зубів під вініри. Але саме цирконієві вініри є найнадійнішими і найбезпечнішими, тому ми можемо сміливо рекомендувати їх нашим пацієнтам, адже ми піклуємося про здоров’я та красу вашої посмішки.

  Часто задавані питання

  icon arrow Керамічні вініри можуть відклеїтися?

  Боятися цього не варто. Ми впевнено можемо пообіцяти: ваші вініри не відклеяться. На свої роботи ми даєил додаткову гарантію до тієї, що прописана законом.

  icon arrow Наскільки сильно спилюють зуби перед встановленням?

  Існують випадки, коли зуби взагалі не спилюють. Проте найчастіше необхідно зішліфовувати поверхню зуба. Чим тонше спилюють зуб, тим тонший вінір виготовляють. Це залежить від майстерності лікаря. Зазвичай від 0,3 до 1мм.

  icon arrow Який термін служби вінірів?

  Вініри довговічні , в середньому служать від 10 до 20років.

  icon arrow Чи часто вініри виглядають неприродньо?

  Дійсно, бувають такі випадки. Все залежить від побажань пацієнта, інколи люди хочуть надто білі зубки.Але ми стараємося зробити посмішку натуральною, красивою і привабливою.

  icon arrow За допомогою вінірів можна вирівняти зуби чи виправити прикус?

  Вирівняти чи виправити прикус-ні, але виправити легке порушення положення зубів так.

  Service image