Залиште відгук

Лікування періодонтиту

Лікування Періодонтиту в Тернополі - Люкс-Ефект Без Болю

Стоматологічна клініка “Діамант” має серйозний досвід у лікуванні різних типів захворювань зубів, в тому числі і періодонтиту. Цей процес нелегкий і тому потребує особливої обачності та лікарського професіоналізму на кожному з етапів лікування.

tooth icon

Лікування періодонтиту

Лікування періодонтиту

tooth icon

Лікування періодонтиту

Лікування періодонтиту

tooth icon

Лікування періодонтиту

Лікування періодонтиту

Лікування періодонтиту

1

Діагностика

Прийом у лікаря-стоматолога під час якого він ретельно обстежує пацієнта, робить рентгенівські знімки та визначає складність і тривалість лікування.

2

Знеболення

Медексперт робить тест на наявність/відсутність алергічних реакцій та за умови отримання негативних результатів проводить локальну анестезію місця ураженого періодонтитом.

3

Забезпечення доступу

За допомогою бормашини лікар знімає стару пломбу та висвердлює заглиблення в зубі для того аби дістатися каналів. За потреби стоматолог розширює заглибини каналів.

4

Лікування

Накладаються спеціальні лікувальні розчини для зняття запального процесу.

5

Тимчасова пломба

Поверх медикаментів накладається тимчасова пломба. Далі процедура повторюється - лікар накладає лікувальний розчин до тих пір, поки запалення не вилікується

6

Пломбування

Коли хвороба пройшла, лікар встановлює міцну постійну пломбу на вже здоровий зуб.

Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Вартість послуг

1001

Трепанація періодонтитного зуба

150

Потрібна консультація?
Заповніть заявку

Періодонтит- сильние гнійне запалення тканини навколо зуба

Ігнорування будь-якого зубного болю – дуже сумнівне і вкрай небезпечне заняття. Таке недбале ставлення до здоров’я зубів може обернутися не лише їх втратою, а й набагато серйознішими проблемами зі здоров’ям. Саме тому, абсолютно всі стоматологи наполягають та тому, щоб пацієнти не забували про періодичні планові огляди у стоматологічному кабінеті хоча б раз на півроку. Якщо дотримуватися цих рекомендацій, ніякі хвороби зубів вам не загрожуватимуть. На жаль, часом просто не вистачає часу чи можливостей, і ми біжимо до лікаря вже тоді, коли біль стає нестерпним. Зачасту, у таких запущених випадках доводиться мати справу не з карієсом, а з періодонтитом – сильним гнійним запаленням тканин навколо зуба. Періодонтит – це найважче ускладнення карієсу, що загрожує не лише нестерпним ниючим болем, а й небезпечним пошкодження тканин самого зуба та навколо нього. Які ж причини виникнення періодонтиту, чим він ще небезпечний та наскільки складним та довготривалим є лікування гострого гнійного періодонтиту – гортайте далі, всі пояснення там!

Часто задавані питання

icon arrow Лікування періодонтиту

Лікування періодонтиту

Service image

© 2021 Усі права захищені.