Залиште відгук

viber icon telegram icon call icon
Тернопіль
Ви знаходитесь у місті Тернопіль?
Лікування періодонтиту
Лікування Періодонтиту в Тернополі - Люкс-Ефект Без Болю

Стоматологічна клініка “Діамант” має серйозний досвід у лікуванні різних типів захворювань зубів, в тому числі і періодонтиту. Цей процес нелегкий і тому потребує особливої обачності та лікарського професіоналізму на кожному з етапів лікування.

tooth icon
Лікування періодонтиту
Лікування періодонтиту
tooth icon
Лікування періодонтиту
Лікування періодонтиту
tooth icon
Лікування періодонтиту
Лікування періодонтиту
Періодонтит: Що Це, Звідки Береться і Як Позбутися?

Підступність захворювання може полягати в тому, що симптоми можуть не сильно турбувати і навіть гострий періодонтит може переходити в хронічний, що є менш болісним, проте не менш небезпечним. Яким ж чином людина може отримати таке захворювання? Причиною періодонтиту є інфікування періодонту. Інфекція може потрапити у цю частину зуба двома шляхами: інтрадентально (внутрішньо) та екстрадентально (зовнішньо). До першого випадку найчастіше призводить несвоєчасне або неякісне лікування періодонта, у другому – інші хвороби, наприклад гайморит з ускладненнями. Визначити періодонтит можна самостійно, адже основними симптомами хвороби є:

 • посилений зубний біль, що стає нестерпнішим при постукуванні чи натисканні;
 • набряклість ясен навколо зуба або щоки;
 • гнійні виділення;
 • рухомість зуба.

Лікування періодонтиту нелегке і потребує часу. Дуже рідко і практично неможливо впоратися із захворювання протягом одного візиту до стоматолога. Як мінімум, вам доведеться побувати у стоматологічному кріслі 3-4 рази. Тривалість лікування періодонтиту, ціни та результат залежать від складності ситуації. Про те, як саме проходить процес лікування періодонтиту у клініці “Діамант”, читайте у наступному абзаці.

Лікування періодонтиту
1
Діагностика

Прийом у лікаря-стоматолога під час якого він ретельно обстежує пацієнта, робить рентгенівські знімки та визначає складність і тривалість лікування.

2
Знеболення

Медексперт робить тест на наявність/відсутність алергічних реакцій та за умови отримання негативних результатів проводить локальну анестезію місця ураженого періодонтитом.

3
Забезпечення доступу

За допомогою бормашини лікар знімає стару пломбу та висвердлює заглиблення в зубі для того аби дістатися каналів. За потреби стоматолог розширює заглибини каналів.

4
Лікування

Накладаються спеціальні лікувальні розчини для зняття запального процесу.

5
Тимчасова пломба

Поверх медикаментів накладається тимчасова пломба. Далі процедура повторюється - лікар накладає лікувальний розчин до тих пір, поки запалення не вилікується

6
Пломбування

Коли хвороба пройшла, лікар встановлює міцну постійну пломбу на вже здоровий зуб.

Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Вартість послуг

1001

Трепанація періодонтитного зуба

150

Потрібна консультація?
Заповніть заявку

  Періодонтит- сильние гнійне запалення тканини навколо зуба

  Ігнорування будь-якого зубного болю – дуже сумнівне і вкрай небезпечне заняття. Таке недбале ставлення до здоров’я зубів може обернутися не лише їх втратою, а й набагато серйознішими проблемами зі здоров’ям. Саме тому, абсолютно всі стоматологи наполягають та тому, щоб пацієнти не забували про періодичні планові огляди у стоматологічному кабінеті хоча б раз на півроку. Якщо дотримуватися цих рекомендацій, ніякі хвороби зубів вам не загрожуватимуть. На жаль, часом просто не вистачає часу чи можливостей, і ми біжимо до лікаря вже тоді, коли біль стає нестерпним. Зачасту, у таких запущених випадках доводиться мати справу не з карієсом, а з періодонтитом – сильним гнійним запаленням тканин навколо зуба. Періодонтит – це найважче ускладнення карієсу, що загрожує не лише нестерпним ниючим болем, а й небезпечним пошкодження тканин самого зуба та навколо нього. Які ж причини виникнення періодонтиту, чим він ще небезпечний та наскільки складним та довготривалим є лікування гострого гнійного періодонтиту – гортайте далі, всі пояснення там!

  Часто задавані питання

  icon arrow Лікування періодонтиту

  Лікування періодонтиту

  Service image