Вініри

Прайс-лист

Вініри Ціна
1 Вінір, прес-кераміка (E-max)

3500

2 Вінір на полевошпатному стовпчику

3000

Корисна інформація

Ще кілька років тому білосніжна усмішка як у голлівудських зірок була чимось майже недосяжним, мрією, втілити яку вдавалося лиш декому. Сьогодні ж, при шаленому розвитку естетичної медицини, існує безліч способів корекції кольору, форми та розміщення зубів, тріщин, надколів, неправильного прикусу, та ін. Все більше людей цікавляться вінірінгом - стоматологічною послугою, суть якої полягає у накладанні надтонких керамічних накладок на зуби з метою вирівнювання тону емалі та приховування явних дефектів зубів. Вініри були винайдені досить давно, і з часом лише набирають своєї популярності як безпечний та швидкий спосіб отримати неймовірну сяючу посмішку. Технології їх виготовлення постійно удосконалюються, з’являються нові різновиди та, навіть, замінники, як-от знімні вініри для зубів.

Процедури естетичної стоматології сьогодні доступні людям майже у кожному місті. Для того щоб отримати належний сервіс і встановити вініри на зуби в Тернополі, радимо звертатися у нашу клініку “Діамант”. Тут вас чекає приємний персонал, кваліфіковані лікарі-стоматологи, сучасне обладнання, якісні матеріали, та розумні ціни.

Вініри: Що Це, Види, Кому Варто Спробувати?

Зубні вініри - це супертонкі керамічні пластинки, які встановлюються на зовнішню сторону зубів задля покращення форми та вигляду зубного ряду. Більшість стоматологів визнають, що вініринг є одним з найкращих та найдовговічніших способів реставрації пошкоджених передніх зубів. А короткий період виготовлення та проведення процедури накладання дозволяє пацієнту отримати ідеальну посмішку всього за декілька днів. На відміну від встановлення коронок, вініринг не передбачає глибокого спилювання чи застосування інших інвазивних методів лікування. Форма зубів суттєво не змінюється, лише трохи коригується. Спеціаліст з точністю підбирає тон та форму кожної пластинки, щоб в пацієнта не виникло дискомфорту протягом пережовування їжі чи пиття холодних і гарячих напоїв. Такий тип корекції абсолютно невидимий і ніхто із ваших знайомих не відрізнить вінірову накладку від природньої емалі зуба. Гроші, які людина вкладає у процедуру повністю виправдовують себе, адже вініри носяться 10-15 років. Більш того, якщо повністю дотримуватися всіх настанов лікаря, можуть прослужити навіть довше.

Дещо бюджетнішим варіантом можуть стати компоніри - різновид тонких корекційних накладок на зуби, для виготовлення яких використовується не кераміка, а пластмаса. Встановлення компонірів обійдеться дешевше, проте вони прослужать менше часу.

Спеціальних рекомендації щодо того хто саме може встановлювати вініри немає. Таку естетичну корекцію може спробувати будь-хто, проте, не варто спішити, якщо покращити вашу посмішку можна простим професійним чищенням зубів. Якщо ж пацієнт страждає від однієї із нижче зазначених проблем, встановлення вінірів стане найоптимальнішим рішенням:

 • травми передніх зубів (тріщини, надколи);
 • тьмяний колір, пігментація пломб та серйозні пошкодження зубної емалі;
 • неправильне розташування зубів (щілина між зубами, незначні викривлення);
 • рецесія ясен (підвищена чутливість);
 • неправильний прикус.

Процес Встановлення Вінірів

 • 1-й етап - Діагностика.
  Лікар-стоматолог оглядає ротову порожнину пацієнта, визначає стан зубів, виявляє дефекти, перевіряє наявність протипоказань для процедури вінірінгу. Якщо протипоказань немає, він спільно з пацієнтам обговорює особливості майбутніх керамічних пластинок: тон, матеріал, тривалість процесу. Коли всі нюанси визначені, пацієнта інформують про вартість вінірінгу. Якщо його все влаштовує, ми переходимо до наступного етапу.
 • 2-й етап - Підготовка зубів та виготовлення вінірових накладок.
  Спеціаліст-ортопед готує поверхню зубів до процедури, спилює верхній шар, робить зліпок зубного ряду та передає його у лабораторію для виготовлення керамічних пластинок.
 • 3-й етап - Встановлення вінірів.
  Лікар обробляє зуби спеціальним розчином і встановлює на них готові накладки. Після цього, разом з пацієнтом вони обговорюють результат роботи, ймовірні коригування, тощо. Якщо пацієнта все влаштовує, лікар закріплює вініри основним розчином.
 • 4-й етап - Догляд після процедури.
  Коли процес створення ідеальної посмішки завершений, лікар дає рекомендації клієнту щодо подальшого догляду за зубами.

Вартість Процедури

Якщо у вас є бажання встановити вініри, ціна в Тернополі у клініці “Діамант” приємно вас здивує. Ми стараємось знаходити “золоту середину” у співвідношенні ціни та якості, і підбирати якісні та надійні матеріали за помірними цінами на ринку естетичної стоматології. Повна вартість процедури залежить від кількості зубів для реставрації та складності процесу вінірингу. Для того щоб дізнатися точну ціну, рекомендуємо записатися до нас на консультацію до лікарів-професіоналів, де вас оглянуть, порадять, визначать складність майбутньої процедури, та оголосять кінцеву вартість.

Зробіть крок назустріч мрії вже зараз! Записуйтесь на прийом і подаруйте собі сліпучу усмішку!

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios