Залиште відгук

Скайс на зуб
Cкайс на Зуб в Тернополі: в Чому Секрет Популярності?

Скільки людей – стільки думок, стільки й способів самоідентифікації. Смаки в людей бувають різні. В деяких вони формуються протягом всього життя, деякі полюбляють завжди бути “у тренді” і уважно слідкують за всіма модними тенденціями. Як не дивно, але у світі стоматології також бувають різні модні “течії”. До таких можемо зарахувати моду на золоті чи металічні зуби, з десяток років тому, а зараз справжнім “писком моди” вважаються скайси – дорогоцінні маленькі камінчики, що закріплюються на зубі суто задля естетичних цілей. Матеріал для виготовлення скайсів може бути різний: біле чи жовте золото, дорогоцінні камені, діаманти, стрази чи фіаніт (якісна імітація дорогоцінного каменю). Фактично, з будь-якого матеріалу може бути виготовлений скайс на зуб, відгуки про який також будуть різні, адже у кожного бажаючого свої вподобання та переконання.

Скайс на зуб в Тернополі, ціна якого також залежатиме від матеріалу, з легкістю можна встановити у сучасній та прогресивній стоматологічній клініці “Діамант”.

Скайси - зможуть підкреслити Вашу індивідуальність, і зробити це в такий досить неординарний спосіб - чудова можливість продемонструвати Вашу несхожість з іншими!

tooth icon
Скайс на зуб
Скайс на зуб
tooth icon
Скайс на зуб
Скайс на зуб
tooth icon
Скайс на зуб
Скайс на зуб
Скайс на зуб
Скайси від клініки “Діамант”

Чим спричинена мода на прикраси на зубах? Справа в тому, що кожен хоче підкреслити свою індивідуальність, і зробити це в такий досить неординарний спосіб – чудова можливість продемонструвати свою несхожість з іншими. Тим більше, така процедура абсолютно безпечна і не змусить вас хвилюватися через можливу шкоду для зуба.

Скайси від клініки “Діамант”:

 • мають оригінальний та привабливий дизайн;
 • виготовлені із якісного та надійного матеріалу;
 • встановлюються та закріплюються швидко, надійно та безболісно;
 • не викликають жодних побічний ефектів;
 • надійно фіксуються та тримаються кілька років;
 • не потребують спеціального догляду;
 • коштують помірно, тому кожен може собі дозволити.

Процес Встановлення Скайсів Незважаючи на те, що вся процедура займає не більше 15-ти хвилин, до встановлення ювелірних прикрас на зуби потрібно поставитись із максимальною відповідальністю, що і роблять професійні та досвідчені стоматологи нашої клініки. Ми дотримуємось чіткої інструкції під час процедури, тому результат завжди вражає пацієнтів.

Процес поділяється на кілька етапів:
1
Підготовка

Лікар очищує поверхню зуба та наносить спеціальний гель для кріплення скайса. Ми використовуємо лише якісні матеріали, які не викликають жодних побічних реакцій, не пошкоджують зубну емаль, не подразнюють слизову оболонку рота та характеризуються особливою стійкістю та міцністю.

2
Ефект сяяння

Фахівець наносить засіб, що допоможе підсилити ефект сяяння дорогоцінного каменю.

3
Полірування

Для того, щоб не відчувати дискомфорт та закріпити присутність чужорідного тіла в ротовій порожнині, необхідно відполірувати частину зуба, на яку кріпитиметься прикраса.

4
Закріплення

Наноситься фінальний гель-закріплювач, на якому фіксується скайс, який триматиметься при будь-яких маніпуляціях та зовнішніх впливах, як-от, чищення зубів, жування та кусання їжі, ін.)

Відгуки

Наших клієнтів

Скайс на зуб

  Вам сподобалася ідея і ви хочете встановити скайс прямо зараз? Будемо раді допомогти!

  Звертайтеся до нас у будь-який зручний для вас спосіб і записуйтесь для проведення процедури встановлення скайсу. У нас працюють кращі з кращих лікарів-стоматологів. Будьте певні, що будь-яке бажання прикрасити свою посмішку вони виконають якісно, безболісно та ефективно. Більш того, ціни у нас дуже приємні і обов’язково вам сподобаються. Наважуйтеся прямо зараз – до омріяного сяяння всього 15 хвилин!

  Часто задавані питання

  icon arrow Що таке "Скайс" на зуб?

  Дорогоцінні маленькі камінчики, що закріплюються на зубі суто задля естетичних цілей.

  Service image

  © 2021 Усі права захищені.

  Політика конфіденційності