Протезування зубів

 
Протезування

Протезування зубів, або ж ортопедія – це відновлення цілісності зубного ряду, а також заповнення втрачених зубів. Зубні протези використовують для відновлення естетично-косметичної функції, а також заміни відсутніх зубів для жувальної функції. Зубні протези, які пропонує сучасна стоматологія, можуть бути у вигляді різних конструкцій та виконань. Ортопедична стоматологія пропонує знімне і незнімне зубне протезування. У кожного з видів протезування є свої показання та протипоказання. Лікар підбирає таку конструкцію протезу, яка не тільки замінить Вам відсутні зуби, але і допоможе довше зберегти власні.

Сучасне протезування зубів: Ціни в Тернополі

Прогресивні технології роблять неймовірні речі. Сучасне обладнання дозволяє протезувати практично всіх пацієнтів. Проте, від цього також і залежить скільки коштує зубний протез. Завдяки появі матеріалів нового покоління, методи протезування стали значно досконалішими та передбачають використання матеріалів, які мають прекрасний естетичний вигляд та високу міцність. Сучасні матеріали і технології дозволяють виготовляти мостики без обпилювання сусідніх зубів – це адгезивнй мостик. Якщо ви шукаєте найкращу клініку у Файному місті, то ви не помилилися адресою, адже лише у нас можна надійно вставити зуб, ціна в Тернополі вас приємно здивує. У нас зубне протезування відбувається із застосуванням передових технологій, а якісні протези неможливо відрізнити від натуральних зубів. Звертайтеся у нашу клініку, якщо необхідно вставити зубний протез - ціна в Тернополі найкраща у “Діаманті”.

Види протезування зубів

Незнімне протезування включає:
  • Зубні коронки
  • Мостики
  • Вкладки
  • Вініри
  • Протезування зубів на імплантатах
Знімне протезування включає:
  • Повні знімні протези
  • Часткові знімні зубні протези
  • Бюгельні протези з кламерною фіксацією
  • Бюгельні протези з телескопічною фіксацією
  • Бюгельні протези на замках

Про види протезування

#НазваОписФото
1
Зубна коронка

це “ковпачок”, який фіксується на попередньо підготовлений зуб, відтворюючи його форму, величину і міцнісні характеристики та поліпшуючи його зовнішній вигляд.

2
Мостик

дозволяє стоматологу замінити втрачені (видалені) зуби без використання знімного протеза або зубного імплантату.

3
Металокераміка

один з найпопулярніших видів незнімного протезування. Металевий каркас додає конструкції особливу міцність, а найтонший шар фарфорової кераміки - здоровий і природний колір зубів. Своєчасне встановлення коронок збереже зуб від подальшого руйнування і додасть Вашій посмішці відвертість. За умови правильного догляду за керамічними протезами, вони служитимуть Вам дуже довго.

4
Безметалева кераміка

тобто коронка, яка виготовлена з цільнокерамічної маси, відрізняється максимальною естетикою при збереженні високих функціональних властивостей, необхідних для здійснення жувальних і інших навантажень. Головною відмінністю безметалевої кераміки є "живий блиск", тому що зовні вона практично не відрізняються від живих зубів. Необхідно відзначити, що коронки з безметалевої кераміки коштують дорожче, ніж конструкції з металокераміки. Це відбувається в результаті того, що цей вид незнімних протезів виготовляється на високотехнологічному і дорогому обладнанні. Переваги таких вкладок в порівнянні з металокерамічними - це міцність, відсутність окислювальних процесів і, отже - довговічність.

5
Вкладка

це мікропротез, використовуваний в тих випадках, коли велика частина коронки зуба зруйнована і недостатня для утримання майбутньої штучної коронки. Суть методу полягає у формуванні каналу, для якого виготовляється штифт. Точно відповідаючи конфігурації підготовленого зуба, він приймає на себе частина жувального тиску, рівномірно розподіляючи його на всю масу кореня

6
Вініри

(штучні керамічні облицювання зубів) – фіксуються на стінку зуба, дозволяють приховати зміни кольору, невеликі повороти і нахили зуба. Їх використовують за умови дефекту фронтальної групи зубів або для поліпшення естетики, так звана "голівудська усмішка".

7
Протезування на імплантатах

окрема область протезування, що вимагає від лікаря спеціальних знань. На імплантатах можуть виготовлятися поодинокі коронки, мости,а також вони можуть використовуватися для утримання знімних протезів.

8
Знімні протези

При відсутності великої кількості зубів або повної їх втрати пацієнтам виготовляють часткові або повні знімні ортопедичні конструкції (протези). Особливістю такого виду протезування є те, що протези кріпляться на слизовій в місцях відсутності зубів та відновлюють в основному естетику та частково анатомію власних зубів. Для досягнення максимального ефекту при знімному протезуванні необхідно особливо ретельно вибрати конструкції протезу, вид замків та кріплень. Лікарі стоматологічної клініки «Діамант» з усією відповідальністю підходять до вирішення даних завдань, що в підсумку дозволяє пацієнту швидше звикнути до протезу і уникнути будь-якого дискомфорту.

9
Бюгельний протез

(від нім. Bugel - дуга) - це знімний протез, в конструкції якого замість пластмасової пластини використовується легка, тонка металева дуга. Дугові або бюгельні протези позбавлені недоліків, властивих пластинкових знімних протезів. Від останніх вони відрізняються незначною величиною площі протезного базису. Навантаження під час жування при такому протезуванні передається на ясна і власні зуби. Важливо, що спосіб передачі жувального навантаження в даному випадку ближче до фізіологічного, у порівнянні з пластинкових знімними протезами. У результаті цього бюгельні протези більш довговічні, зручні й краще відновлюють жувальну функцію. Кріплення бюгельного протеза до опорних зубах буває двох видів: Протез, який кріпиться за допомогою спеціальних гачків (кламерів), щільно охоплюють зуб (не заподіюючи шкоди емалі). Протез, кріплення якого здійснюється за допомогою спеціальних замків (аттачменах) до металокерамічні коронки, які встановлені на опорних зубах (кріплення протеза дуже жорстке, майже нерухоме). Аттачмени приховані усередині протеза, цим дозволяє приховати їх.

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios