Професійна гігієна

Професійна гігієнічна чистка зубів у стоматологічній клініці «Діамант» складається з кількох етапів:
  • анестезія (за бажанням пацієнта);
  • зняття зубного каменю ультразвуком (скейлінг);
  • полірування за допомогою повітряно - абразивного методу системою Air Flow;
  • кінцеве полірування зуба за допомогою силіконових дисків і паст різної абразивності, які відполіровують зуб до блиску і насичують його фтором (протикаріозна дія);
  • ремінералізуюча терапія ( за бажанням пацієнта);
  • урок гігієни, підбір засобів гігієни.
 

Причина та ціль для проведення професійної очистки зубів

Вважається, що краса та здоров’я зубів напряму залежить від гігієни. Більше того, під словом «гігієна» мається на увазі не тільки дворазове чищення зубів на день, а також регулярне відвідування стоматолога з ціллю проф. чистки зубів .Таким чином можна позбавитися ряду хвороб ( т. як гінгівіт, пародонтит, пародонтоз), які дешевше попередити, чим лікувати.

Незважаючи на чистоплотність, будь-яка людини нездатна самостійно видалити всі залишки їжі з важкодоступних місць. Внаслідок цього утворюється наліт на зовнішній та внутрішній поверхнях зуба. З часом цей наліт стає причиною утворення карієсу, а в подальшому виникнення ряду серйозних захворювань. Дослідження довели, що при проведенні професійної гігієни один раз в шість місяців зменшується вірогідність утворення карієсу на 40-50%. Ось і виходить, що завдяки професійній гігієні порожнини рота можна уникнути багатьох захворювань зубо-щелепової системи.

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios