Професійна гігієна

Професійна гігієнічна чистка зубів у стоматологічній клініці «Діамант» складається з кількох етапів:

  • анестезія (за бажанням пацієнта);
  • зняття зубного каменю ультразвуком (скейлінг);
  • полірування за допомогою повітряно - абразивного методу системою Air Flow;
  • кінцеве полірування зуба за допомогою силіконових дисків і паст різної абразивності, які відполіровують зуб до блиску і насичують його фтором (протикаріозна дія);
  • ремінералізуюча терапія ( за бажанням пацієнта);
  • урок гігієни, підбір засобів гігієни.
 

Професійна гігієна порожнини рота в Тернополі: Причини та Цілі

Вважається, що краса та здоров’я зубів напряму залежить від гігієни. Більше того, під словом «гігієна» мається на увазі не тільки дворазове чищення зубів на день, а також регулярне відвідування стоматолога з ціллю проф. чистки зубів .Таким чином можна позбавитися ряду хвороб ( т. як гінгівіт, пародонтит, пародонтоз), які дешевше попередити, чим лікувати.

Незважаючи на чистоплотність, будь-яка людини нездатна самостійно видалити всі залишки їжі з важкодоступних місць. Внаслідок цього утворюється наліт на зовнішній та внутрішній поверхнях зуба. З часом цей наліт стає причиною утворення карієсу, а в подальшому виникнення ряду серйозних захворювань. Дослідження довели, що при проведена один раз в шість місяців професійна гігієна ротової порожнини, методи та оснащення якої дозволяють повністю очистити зуби, зменшує вірогідність утворення карієсу на 40-50%. Ось і виходить, що завдяки професійній гігієні порожнини рота можна уникнути багатьох захворювань зубо-щелепової системи.

Стоматологічна клініка “Діамант” завжди дбає про своїх відвідувачів, саме тому ми щиро радимо пацієнтам вчасно звертатися до нас, адже професійна гігієна порожнини рота, ціна якої значно менша ніж лікування пошкоджених зубів, це обов’язкова складова дбайливого ставлення до здоров’я власних зубів.

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios