Пластинка на зуби

Прайс-лист

Пластинка на зуби Ціна
1 Пластинка на зуби

від 2500

Корисна інформація

Скільки коштує пластинка на зуби? Чи дійсно ефективний цей спосіб у боротьбі із кривими зубами та неправильним прикусом? Як довго доведеться носити її? Чи існує пластинка на зуби для дорослих? Ці та море інших питань ми чи не щодня чуємо від наших пацієнтів, котрі стикаються із проблемою нерівних зубів. Постараємось забезпечити вас всією необхідною інформацією з цього питання. Гортайте далі і знаходьте відповіді на всі питання, що вас цікавлять.

Пластинка на зуби - це спеціальна конструкція, виготовлена із пластмаси та металевих дротиків, що застосовується у ортодонтії для вирівнювання прикусу та корекції порушеного росту зубів. Пластинки часто порівнюються з брекетами. Побутує думка, що пластинка менш ефективна та може допомогти лише, якщо її носити у дитячому віці. Це не зовсім правда. Пластинка виконує ту ж саму тиснучу на зуби функцію як і брекети, проте робить це трохи легше, відповідно, для досягнення ефекту потрібно буде трохи більше часу. Цю конструкцію, що закріплюється на зубах за допомогою гачків та скоб, можуть носити як діти, так і дорослі, вікових обмежень тут немає. Пацієнт носить пристрій та регулярно відвідує лікаря для того, щоб той зміщував дротити і збільшував тиск на зуби. Такі дії повторюються аж до моменту коли бажаний результат не буде досягнуто. Основними причинами чому лікар може рекомендувати пластинку можуть бути наступні:

 • яскраво виражена тенденція до зміщення зубів;
 • деформована ширина піднебіння;
 • для прискорення чи притуплення росту щелеп;
 • для зміцнення та зміни форми зубів, тощо.

Після вчасно виявлених дефектів росту зубів та корекції їх пластинкою, можна досягти наступних результатів:

 • отримати красиву посмішку з рівними зубними рядами;
 • позбутися болю при пережовуванні їжі;
 • позбутися проблем із мовленням та вимовою;
 • забезпечити здоров’я зубів, так як правильно розміщені зуби легко чистити та вчасно виявляти проблеми.

Типи та Ціна Пластинки на Зуби в Тернополі

Перш ніж вам чи вашій дитині поставлять пластинку, необхідно ретельно до цього підготуватися. Перш за все, розпочинаємо з консультації у лікаря стоматолога та лікаря-ортодонта, які визначать тип проблеми та узгодять спосіб її усунення. Якщо вибіх їх зупиняється на пластинці, то наступним кроком буде зняття відбитка та виготовлення гіпсової моделі зубного щелепи чи щелеп. Далі, послуговуючись цим, буде виготовлятися сама пластинка. Після цього, лікар приміряє вам готову пластинку, підкручує її та проводить інші заходи аби вам було комфортно з нею. Весь наступний час пацієнт повинен сумлінно виконувати рекомендації лікаря та регулярно приходити до нього на прийом задля відслідковування позитивних результатів та корекції пластинки. Зазвичай, процес вирівнювання зубів триває від одного року до двох.

В залежності від того, до якого типу належить проблема із вашими зубами, лікарі назначають такі види пластинок:

 • однощелепові (підходять для корекції одного чи декількох зубів, а також для вирівнювання зубного ряду);
 • двощелепові (спричиняють ту саму дію, проте встановлюються на обидві щелепи);
 • пластинки з ретракціонною дугою (спричиняють тиск на зуби за допомогою спеціального дроту);
 • пластинки із штовхачем (найкраще підходять для корекції верхньої щелепи адже механізм їхньої дії - пружний дріт);
 • пластинки із рукоподібним відростком (застосовується для посиленої корекції окремих зубів).

Світ медицини постійно змінюється та прогресує, а тому щоразу з’являються новіші та ефективніші способи лікування, корекції та уникнення проблем із здоров’ям. Якщо вас турбують проблеми із зубами, вас цікавить пластинка на зуби, ціна якої вказана на сайті, не зволікайте та звертайтеся у нашу клініку прямо зараз.

Не відкладайте своє здоров’я на потім!

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios