Лікування карієсу

Прайс-лист

Лікування карієсу Ціна
1 Лікування поверхневого карієсу склоіономерним цементом

200

2 Лікування поверхневого карієсу фотополімерним матеріалом

200

3 Лікування середнього, глибокого карієсу фотополімерною пломбою або склоіономерним цементом (карієс І по Блеку, односторонній ІІ по Блеку)

300

4 Лікування середнього, глибокого карієсу фотополімерною пломбою або склоіономерним цементом (карієс ІІІ по Блеку)

300

5 Лікування середнього, глибокого карієсу фотополімерною пломбою або склоіономерним цементом (карієс ІVпо Блеку)

250

6 Лікування середнього, глибокого карієсу фотополімерною пломбою або склоіономерним цементом (карієс V по Блеку)

200

Корисна інформація

Карієс - це найпоширеніше захворювання зубів. Спочатку він пошкоджує емаль, тоді проникає в дентин (тверду тканину зуба), а згодом, якщо його не лікувати, то досягає навіть пульпи (м’якої тканини зуба). Захворювання карієсом - це проблема кожного другого пацієнта. Добре, якщо людина звертається до лікаря на ранніх стадіях хвороби, адже чим серйозніше і глибше пошкодження, тим проблемніше і довше доведеться його усувати. Відповідно, і на вартість послуги це також вплине. Звісно, найкраще вирішення проблеми - це її запобігання. Все ж, не завжди вдається бути обачними. Причини, стадії та способи усунення захворювання у дорослих, а також лікування карієсу постійних зубів у дітей - про це та інше читайте далі.

Причини Появи та Види Карієсу

Основними збудниками хвороби є бактерії-стрептококи. Вони активно розмножуються і прикріпляютьна на поверхні зубів, тим самим провокуючи псування зубних тканин. Людина не може повністю позбавитися від цих бактерій, але кожному під силу принаймні знизити їх кількість, адже в одному середовищі мікроби розмножуються швидше, а інше - геть несприятливе для них. Ось чому, найпоширенішими причинами виникнення карієсу є:

  • недбайливе ставлення до гігієни зубів, не достатньо ретельне чищення або взагалі його відсутність;
  • неправильне харчування, надлишкове споживання вуглеводів і нестача вітамінів, що містяться у сирій їжі;
  • патологічні порушення у розвитку зубів;
  • зниження імунітету;
  • наявність хвороб шлунково-кишкового тракту.

В результаті всі цих причин з’являється карієс, який, в залежності від глибини ураження зуба може бути:

  • початковим (невеликі, ледь помітні темні плямки на зубній емалі, інколи - шершавість поверхні зуба, підвищена чутливість до гарячого, холодного, солодкого та кислого, періодичні і не сильні больові відчуття; пацієнти дуже рідко звертаються до лікарів на цій стадії розвитку хвороби, що не може не засмучувати, адже легкі форми карієсу дуже швидко і недорого лікуються всього за один візит у клініку);
  • серединним або карієсом дентину (темні плями, що просвічуються через емаль, одним із головних симптомів є гостра і болюча чутливість до солодкого, трохи менше до кислого, гарячого та холодного);
  • глибокий карієс (хвороба проникає в найглибші шари дентину, в найбільш запущених випадках розповсюджується навіть на пульпу; таку стадію лікувати найважче, проте навіть тоді, при своєчасному і якісному пломбуванні, можна зберегти зуб здоровим).

Лікування Карієсу в Тернополі: Клініка “Діамант”

Сучасні технології, професійна команда лікарів та індивідуальний підхід до кожного клієнта зробить процес лікування швидким, ефективним та безболісним. Лікування множинного карієсу, лікування карієсу тимчасових зубів у дітей та будь-яка інша проблема під силу нашим професіоналам. Ми завжди знайдемо найбільш оптимальний спосіб лікування для кожного пацієнта. Головне не зволікати і звернутися вчасно до лікаря. Якщо у вас є хоча б один із вище перелічених симптомів, не відкладайте похід до стоматолога, зробіть це негайно. Адже чим швидше ви прийдете у клініку, тим легшим та приємнішим буде процес видалення карієсу. Ми не лише позбавимо вас болю та переживань, а й дамо чіткі настанови та рекомендації щодо подальшого догляду за зубами, аби ви хворіли менше, а ваша посмішка завжди була ідеальною. Телефонуйте прямо зараз, або запишіться на прийом до стоматолога відразу на нашому сайті. Будемо раді, якщо оберете саме нас, адже щасливі, усміхнені клієнти - найкращий доказ того, що ми працюємо правильно!

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios