Коронка на зуб

Прайс-лист

Коронка на зуб Ціна
1 Тимчасова коронка прямим методом

250

2 Тимчасова коронка непрямим методом

400

3 Металокерамічна коронка (бюджетний варіант)

1000

4 Металокерамічна коронка

1600

5 Металокерамічна коронка з плечовою масою

1850

6 Металокерамічна коронка підвищених естетичних вимог

2500

7 Суцільнолита коронка

1000

8 Постійна композиційна коронка

1500

9 Безметалева коронка на основі діоксиду цирконію

4900

10 Безметалева прес-керамічна коронка (E-max)

3500

11 Безметалева коронка на полевошпатному стовпчику

3000

Корисна інформація

З кожним днем поняття здоров’я та естетики стають дедалі ближчими. Нам подобається не лише приємна зовнішність людини, ми звертаємо увагу на стан її шкіри, волосся, а особливо - зубів. Красива та білосніжна посмішка відразу викликає приємні асоціації та формує позитивне враження про людину. Та й самому, безперечно, зручніше жити, коли знаєш, що зубний біль не загроза, адже у вас все в порядку. На жаль, іноді, просто неможливо зберегти цілий зуб. Внаслідок генетичних особливостей, зовнішніх факторів, зуби псуються та випадають. Але, на щастя, завжди є альтернатива, і якщо існує хоча б найменший шанс зберегти зуб чи його частину - ми зробимо все можливе для цього. Якщо ж ні, то також не варто впадати у відчай. Вашу сліпучу усмішку вдасться відновити без жодних проблем. Як? Методом встановлення коронок.

Коронка на Зуб в Тернополі: Що Це, Навіщо, Переваги та Недоліки

Коронка - це спеціальна стоматологічна конструкція, яка встановлюється на попередньо підготовлену зубну емаль та закріплюється за допомогою стійкої клейкої цементоподібної речовини. Такий метод протезування застосовується у випадках, коли необхідно зберегти пошкоджений зуб, якщо зуб взагалі втрачено, або наявні серйозні непоправні дефекти. Існує досить багато видів таких протезів, кожен з яких рекомендований для встановлення у конкретних випадках. Переваги цього методу стоматологічної корекції очевидні, адже:

  • це хороша можливість зберегти існуючий зуб та убезпечити його від подальшого руйнування;
  • коронки не злетять і не зламаються, ви можете спокійно кусати та пережовувати їжу різної твердості;
  • встановивши якісні коронки один раз, ви забезпечуєте собі здорову та красиву посмішку на дуже довгий час;
  • сучасні технології виготовлення коронок роблять протез ідентичним до натурального зуба і ніхто і ніколи не зможе відрізнити де ваш зуб, а де вставлений протез;
  • через те, що коронки виготовлені із високоякісного матеріалу, шанси появи алергічних реакції рівні нулю, коронки не окислюються, не міняють колір, не тріскають і не хитаються;
  • на відміну від натурального зуба, коронки не загрожуватимуть вам появою карієсу чи інших зубних захворювань.

Щодо недоліків встановлення коронок, то їх відносно мало. Найпоширенішим з них є естетична складова металічних протезів. Вони найдешевші, але спотворюють посмішку штучністю і неприродністю. Натомість, металокерамічна коронка, ціна якої також досить прийнятна, є найпоширенішим вибором пацієнтів, адже ви отримуєте якісний продукт за розумну вартість. Найкращим варіантом, звісно, будуть цирконієві коронки, які ми дуже рекомендуємо для протезування передніх зубів оскільки вони взагалі не відрізняються від натуральних.

Відчуваєте, що коронки - це те, що вам допоможе знову отримувати компліменти щодо сяючої посмішки? Тоді звертайтеся до нас прямо зараз! Клініка “Діамант” - це прогресивна стоматологія, місце, де з вами працюватимуть професіонали, готові будь-коли встановити коронку, яка підійде саме вам (вище подано список типів протезів, які встановлюються нашою клінікою та інформація скільки коштує коронка на зуб).

Чому “Діамант”?

Тому що вам потрібен лише найкращий результат, а найкращий результат - це робота кваліфікованих професіоналів. В нашій клініці працюють лише такі лікарі-стоматологи. Швидко, якісно і абсолютно безболісно ви отримаєте білосніжні зуби і море впевненості в собі. Ідеальні, білі та рівні зуби - мрія кожної людини. Не відмовляйте собі в задоволенні почуватися вільно та впевнено, адже рішення ваших комплексів настільки просте - коронка на зуб, ціна в Тернополі, до речі, досить доступна. Перегляньте наш прайсліст, або поцікавтеся вартістю послуг у нашого адміністратора.

Впевнені, ми знайдемо найоптимальніше рішення саме для вас!

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios