Імплантація зубів

 
Імплант - це штучне тіло, яке імплантується в організм людини.

Імплант може бути виготовлений у вигляді гвинта, циліндра або пластини. Імпланти дуже малі - 3,5-4 мм в діаметрі і від 8 до 16 мм у довжину, тобто відповідають розміру природного зуба. Операція введення одного або декількох імплантатів називається імплантацією. Титан - біологічна речовина, яка заміщає кістку. З усіх металевих біоматеріалів, титан є найкращим для виготовлення імплантів. Тому титан часто використовується в медичних цілях, наприклад при виготовленні кісткових пластин, спиць і т.д. Титан - один з найстійкіших матеріалів, відомих в медицині. Він сприймається людським організмом, що означає відсутність небезпеки його відторгнення.

Імплантація зубів: Ціни в Тернополі

Скільки коштує імплантація зубів? Вартість послуги залежить від типу клініки, яку ви обираєте для проведення процедури, якості матеріалів та кількості втрачених зубів. Якщо щелепа пацієнта повністю позбавлена зубів, в неї імплантують від 4 до 8 імплантів. Якщо в щелепі є деякі зуби - хірург самостійно приймає рішення про кількість гвинтів. Операція проводиться під місцевою анестезією, так що в цей же день пацієнт може піти додому. Повний список цін ви можете побачити у відповідному розділі на нашому сайті або уточнити інформацію у нашого адміністратора.

Показання, переваги, рекомендації

Показання для імплантації:
 • кінцеві дефекти зубних рядів;
 • повна вторинна адентія (відсутність всіх зубів);
 • не можливість пацієнтів користуватися знімними протезами;
 • відсутність одного зуба;
 • включені дефекти зубних рядів;
Переваги імплантації:
 • замінити втрачений зуб не пошкоджуючи сусідніх;
 • для підтримки незнімного протеза в якості додаткової опори;
 • додаткова фіксація знімних протезів;
 • уникнути таких захворювань як пародонтоз і атрофія кісткової тканини;
Імплантологія рекомендується особливо в таких випадках:
 • коли відсутній один зуб поряд зі здоровими;
 • суттєвий дефект зубного ряду;
 • відсутній жувальний зуб ( для профілактики атрофії кісткової тканини;
 • повна відсутність зубів;
 • погана фіксація протезів;

Етапи імплатації

ЕтапОпис
1

хірургічна операція. Процес «зрощування» імпланта і кістки називається «остеоінтеграція» - в цей час імплант стає частиною щелепи

2

операція в ділянці вже поставленого імплантанта. На цьому етапі до імпланта прикручують головку, яка називається формувачем ясен і виступає в порожнину рота. Через кілька днів формувач замінюється на титановий абатмент

3

полягає в заміні формувача ясен на абатмент (елемент, який служить для утримання коронки на імпланті). Після цього ортопедична частина - лікар виготовляє зубну коронку. В результаті нові штучні зуби відчуваються цілком природньо і виглядають як справжні.

Міфи про імпланти:

#МіфСпеціалісти говорять
1Для установки імплантатів необхідний наркоз.

Процедура установки імплантатів в переважній більшості випадків не вимагає проведення загального знеболювання. Місцева анестезія препаратами артікаїнового ряду дозволяє провести операцію при повній відсутності больових відчуттів.

2Пацієнтам похилого віку не можна встановлювати імплантати.

Вік не є протипоказанням для імплантації. Фактором ризику є захворювання обміну речовин, важкі форми серцево-судинних захворювань, дифузні захворювання сполучної тканини та ін. При цьому після відповідної корекції Вашого здоров'я фахівцями спільного профілю, імплантація стає можливою.

3У більшості випадків імплантати швидко відторгаються.

Чітке планування майбутнього лікування хірургом-імплантологом у співпраці з лікарем-ортопедом і зубним техніком забезпечує довге життя імплантата в 96% випадків.

4Імплантація травматична процедура, яка супроводжується тривалим відновним періодом.

Протягом 2 днів після операції може зберігатися незначний набряк. Вже на наступний день Ви можете приступити до Вашої професійної активності.

5Імплантати не вимагають спеціального догляду.

Регулярна гігієна порожнини рота в домашніх умовах є необхідною складовою правильного догляду для збереження імплантата. Ми рекомендуємо нашим пацієнтам звертатися до лікаря-гігієніста для контрольного огляду і профілактичного чищення не рідше ніж раз у 6-7 місяців. Ефективним доповненням до використання зубних щіток і флосів є іригатор, що зрошує міжзубні проміжки і інші важкодоступні ділянки ротової порожнини.

Лікування у стоматології “Діамант” - це безболісний, швидкий та ефективний процес. Тут вам нададуть широкий спектр послуг, в числі яких і якісні зубні імпланти, ціна яких не перевищують середньоринкові. Звертайтеся до нас за телефоном, вказаним в розділі “Контакти”, пишіть на нашу електронну адресу, або ж завітайте у клініку особисто для запису. Довірте нам свою посмішку і ніколи не пошкодуєте, адже “Діамант” - це першокласні зубні імпланти, відгуки про які лише підтверджують той факт, що у нас працюють лише професіонали. Ми чекаємо саме вас!

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios