Дитяча стоматологія

 
Дитина в сім'ї - це найвище щастя, подароване життям.

Як виростити малюка здоровим і успішним? Здоров'я Вашої дитини в майбутньому багато в чому залежить від стану зубів, за якими потрібно стежити з самого раннього віку. У стоматологічній клініці «Діамант» лікують дитину не тільки без болю, але і без нудьги: під час процедур маленький пацієнт може дивитися з екрану стоматологічного монітора улюблені мультфільми. А батьки мають можливість побачити стан зубів своєї дитини на моніторі за допомогою внутрішньоротової відеокамери. З першого року дитини необхідно відвідувати стоматолога один раз в три місяці. Дуже важливо, щоб це був один і той же фахівець. Малюк звикає до доктора і до клініки, в результаті його переживання зводяться до мінімуму. Якщо дитина з найменшого віку відвідує стоматолога, то в свідомому віці це легко закріплюється як норма.

У нашій клініці ми пропонуємо такі послуги:
  • Перший ознайомчий прийом
  • Профілактику карієсу
  • Фторування зубів
  • Герметизація фісур
  • Лікування карієсу
  • Пластику вуздечки язика
  • Пластику вуздечки верхньої губи
  • Видалення молочних зубів
  • Виправлення прикусу у дітей
 
 
Наше завдання - навчити маленьких пацієнтів самостійно піклуватися про свої зубки!

Починаючи з 7 років, особливу увагу слід звернути на профілактику карієсу постійних зубів і усунення неправильного прикусу. Найефективніший метод профілактики — герметизація фіссур (природних емалевих складок на зубах). Для цього не потрібно буде робити ні укол, ні навіть користуватися бормашиною, а карієс на цьому зубі вже не розвинеться. Також в нашому центрі використовується методика профілактики карієсу — глибоке фторування в результаті якого відбувається довготривале збагачення емалі зубів фтором. Ваша дитина не боятиметься зубного лікаря, просто тому, що не знатиме зубного болю.

У цьому віці головна складність - мотивувати дитину правильно стежити за зубами. Вирішальну роль тут відіграє, звичайно ж, приклад батьків. Якщо ви самі із задоволенням регулярно чистите зуби, та ще і вигадуєте якесь заохочення для малюка - то проблем з карієсом не повинно бути. Сучасні технології всіх видів стоматологічного лікування дають можливість зробити відвідування лікаря по-справжньому захоплюючим для дитини. У стоматологічній клініці «Діамант» найменшим відвідувачам пропонують кольорові пломби, брекети або пластинки, різноманітні прикраси для зубів, “смачні” знеболювальні гелі, пізнавальну інформацію, і невимушене спілкування. Догляд за зубами нудним не буде!

 
 

Працюючи з пацієнтами у віці 15-18 років, ми прагнемо акцентувати увагу на красі здорової посмішки. У цей період життя для людини дуже важливе сприйняття оточуючими і відчуття власної фізичної привабливості. Йому хочеться привертати увагу, викликати захоплення протилежної статі і дорослих. Для таких вимогливих пацієнтів сучасна стоматологія пропонує тільки найестетичніші рішення - пломби з ефектом хамелеона, невидимі лінгвальні брекети, гігієнічні чищення і безпечне відбілювання зубів, прикраси з кристалами Swarovski і навіть справжніми діамантами. Але найголовніше - підхід, увага і пошана до індивідуальності пацієнта. Розкажіть про це своєму дорослому синові або донці - і результат не примусить себе довго чекати.

Якщо один раз вилікувати дитину так, щоб вона не злякалась, то в подальшому не буде у лікаря вдячнішого і бажанішого пацієнта.
Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios