Брекети

Прайс-лист

Брекети Ціна
1 Консультація та складання плану лікування

200

2 Відбитки, діагностичні моделі

1200

3 Фіксація брекет-системи (одна щелепа)

1200

4 Брекет-система металева

12000

5 Брекет-система металева (родієва)

15000

6 Брекет-система керамічна

18000

7 Самолігатурна брекет-система металева

18000

8 Самолігатурна брекет-система родієва

21000

9 Самолігатурна брекет-система керамічна

22500

10 Самолігатурна брекет-система сапфірова

22500

11 Корекція брекет-системи (одна щелепа)

200

Корисна інформація

Хоч красиві, рівні зуби - це мрія кожного, встановлення брекет-систем для корекції прикусу деякі люди досі асоціюють з чимось негативним. Аргументують це тим, що брекети погано виглядають коли людина усміхається, заважають нормально їсти і потребують особливого догляду. Так, дійсно, пацієнт, що носить брекети повинен ретельніше дбати про гігієну ротової порожнини, а от щодо некрасивої усмішки, то якраз викривлені зуби роблять її непривабливою, а брекети навпаки допомагають вирішити цю проблему.

Медицина стрімко розвивається, і стоматологія не відстає від загального прогресу. Зараз ви можете вибирати із багатьох різновидів брекет-систем, виходячи із ціни, зручності, естетики, та інших не менш важливих факторів. Такий спосіб корекції направду є одним із найнадійніших та найефективніших, а дискомфорт під час носіння вже давно забуте минуле. Сучасні системи дуже зручні і майже не відчуваються пацієнтом, тому, якщо ви досі сумніваєтеся в тому, який спосіб обрати для виправлення прикусу, негайно забудьте про всі вагання. Сміло встановлюйте брекет-систему і вже зовсім скоро вам захочеться посміхнутися кожному зустрічному, а комплекси щодо некрасивої посмішки зникнуть назавжди.

Види Брекетів

Брекети - це спеціальна, переважно металева, конструкція, що складається із скоб, з’єднаних між собою металічною дугою. Кожна скоба “запрограмована” для корекції окремого зуба. Тип та вигляд цих конструкцій здебільшого залежать від естетичної сторони лікування, тому й існує багато їх різновидів.

Металеві брекети

Найекономніший та водночас найефективніший варіант. Дійсно, металеві брекети найдешевші та виконують своє призначення у найкоротші терміни. З такою системою найлегше працювати лікарю-ортодонту, тобто коригувати, підтягувати скоби і слідкувати за процесом вирівнювання зубів. Мінусом вважається візуальна складова, так як такі брекети найбільш помітні при розмові чи посмішці. Проте, навіть з цього приводу можна посперечатися, адже, по-перше, встановлення брекетів - це ознака заможності, таку послугу може собі дозволити не кожен, тому часто брекетами навіть хизуються. По-друге, процес корекції прикусу можна перетворити у розвагу, застосувавши кольорові резинки для фіксації пластин. Ще один спосіб виділитися і продемонструвати свою унікальність.

Керамічні брекети

Така система обійдеться пацієнту дещо дорожче за рахунок матеріалу продукту. Керамічні брекети виготовляються із однойменного матеріалу, що дозволяє зробити скоби майже непомітними. Тон підбирається під колір емалі зуба, і, навіть, дуга може бути білого кольору. Встановлювати їх можна із дитинства, а крайньої вікової межі немає. Проте, догляд за ними дещо складніший. Пацієнту доведеться частіше відвідувати стоматолога для професійного чищення зубів, відмовитися від вживання деяких продуктів, що впливають на зміну кольору матеріалу, тай сам період корекції значно довший ніж в попередньому випадку.

Лінгвальні брекети

Найдорожчі і найпрестижніші системи корекції зубів. Найбільшою перевагою пацієнти вважають те, що лінгвальні брекети абсолютно непомітні оточуючим людям, адже вони кріпляться до внутрішньої сторони зубів. Що ж, за красу треба платити, і ті, хто має таку можливість точно ніколи не пошкодують про свій вибір. Догляд за такими брекетами не такий скурпульозний як для керамічних систем, тут краще прослідковуються переміщення зубів, але лікарю-стоматологу важче їх встановлювати та коригувати. Під час носіння лінгвальних систем спочатку можуть виникнути незначні проблеми із вимовою, але з іншого боку, ризик розвитку карієсу та запалення ясен набагато нижчий.

Сапфірові брекети

Виготовляються із штучно створених сапфірів, які зазнають високого рівня термічної обробки, і завдяки цьому пластинки стають прозорі і майже непомітні на зубах. Сапфірові брекети також потрібно носити довше ніж металічні, але вони спричиняють менший тиск на зуби, не викликають алергію, та не подразнюють слизову. Такі брекети вибирають статусні люди, котрі окрім вирівнювання зубів, ще й хочуть підкреслити своє становище у суспільстві. Але слід пам’ятати і про догляд за сапфіровими конструкціями, а також про вживання деяких продуктів харчування, яке доведеться обмежити щоб уникнути зафарбовування пластинок.

Самолігуючі брекети

Основна відмінність таких брекетів від звичайних металевих коригуючих конструкцій в тому, що ці мають іншу систему кріплення. В них відсутні лігатури, а дуга кріпиться до пластинок за допомогою крихітних замочків. Завдяки цьому встановлення та підтяжка проходить набагато швидше і зручніше, тому самолігуючі брекети - одні з найзатребуваніших серед клієнтів стоматологій.

Брекети на Зуби: Ціна в Тернополі

Прочитавши всю вище подану інформацію, ви вже прекрасно усвідомлюєте користь та ефективність брекет-систем для корекції дефектів росту та розміщення зубів. Це надійний, ефективний, та найбільш природній спосіб виправлення дефектів. Форма, матеріал, естетична складова - все це впливає на те, скільки коштують брекети, і в залежності від вподобань, бюджету і рекомендацій стоматолога, пацієнт може критично оцінити перспективність того чи іншого варіанту.

Серед стоматологічних клінік Тернополя, “Діамант” пропонує ідеальне співвідношення ціни та якості. Наші досвідчені лікарі-стоматологи та ортодонти ретельно продіагностують кожного пацієнта, розроблять детальний план корекції зубів за допомогою сучасних брекет-систем, професійно встановлять, та надаватимуть медичний супровід протягом всього терміну коригування. Ми висловлюємо свої рекомендації і водночас даємо клієнту можливість самостійно вибрати тип коригуючої системи.

Бажаєте дізнатися прямо зараз скільки коштуватиме вам встановити металічні, сапфірові чи керамічні брекети на зуб в Тернополі? Тоді, записуйтеся на консультацію!

Ми з радістю подаруємо вам щасливу посмішку!

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios