Підготовчі курси

Гортаючи оголошення в пошуках роботи чи шукаючи її деінде, ми завжди стикнемось з такою проблемою , як «молодий вік плюс досвід роботи». А де взяти в юному віці досвіду роботи, досвіду спілкування, досвіду розуміння пацієнта? Теоретичне підґрунтя, основи, ази, і навіть більше дає нам навчальний вуз. Ґрунтовні лекції, методики, методи, способи лікування та прийому, все це представлене на високому рівні фахівцями закладу. Зрозуміло, як можна працювати з пацієнтом не знаючи основних клінічних симптомів того чи іншого захворювання. Теорія-це основа роботи, але як правильно застосувати її. Як зрозуміти що той чи інший момент вже наступив? Як розрізнити саме той етап роботи що нам потрібно? Як зорієнтуватись які наступні дії прийому?

Це все при тому, що ви працюєте з людиною не з макетом чи манекеном. І пацієнт має свої відчуття, настрій і навіть тривогу. Тому дуже важливо, щоб лікар був впевнений у своїй роботі. Щоб пацієнт не зміг відчути, чи побачити в його очах якоїсь розгубленості, чи невпевненості у своїх діях. Бо заслужити довіру пацієнта- це велика праця, старання і навіть час. А втратити це все можна за декілька моментів. Впевненість лікаря залежить не тільки від своїх теоретичних знань та практичних навичок. Неменш важливе місце у всьому цьому посідає середовище в якому працює лікар-стоматолог. Сприятлива атмосфера, гарний колектив, де колеги по-роботі твої друзі, а не суперники чи конкуренти. В будь-який момент можна звернутися за порадою, навіть допомогою, обговорити свою проблему, спланувати етапи її вирішення. Бо дуже важлива лікарю-початківцю підтримка колег.

Цьому сприяє головний лікар – Ігор Петрович і його співробітники. Перші проби «пера» він допоможе вам здійснити успішно. «Діамант» дозволить вам ввійти на так звану його територію, побачити різні «нюанси» роботи, відчути отой стоматологічний позитив у прийомі пацієнта. Ми не робимо якихось колосальних нововведень, а використовуємо у роботі як перевірені старі методи так добре зарекомендовані нові. У нас є сучасне нове обладнання-стоматустановки, рентгендіагностика, що дуже зручно, як для пацієнта так і для лікаря. У «Діаманті» застосовується ефективний метод лікування пародонтита за допомогою високотехнологічного німецького апарату Vector Paro (фірми Durr Dental, Німеччина).

У галузі імплантології працюємо з фізіодиспенсером фірми Bein Air. Кожен стоматолог забезпечений набором фотополімерних матеріалів різних виробників, системою ендодонтичного лікування (апекслокатор, ендомотор Morita), інтраоральною камерою (Vista Cam), набором потрібного інструментарію, системою Air Flow і звичайно засобами захисту особистої гігієни. Після тонкої, відповідальної, і навіть скурпульозної роботи Вас чекає комфортна кімната відпочинку + гаряча кава, чай + розслаблююча приємна музика. Тривалість Вашого перебування в «Діаманті» 3 місяці. Зокрема половину цього терміну займатиме ознайомлення, привикання до своєї роботи. В цей час Ви зможете асистувати, разом з тим ближче побачити роботу лікаря.

Другу половину терміну ви матимите можливість працювати з пацієнтами. Буде відведено достатньо часу аби пролікувати пацієнта та обгрунтувати свої дії. За період вашої присутності ви зможете утвердитись як лікар загального прийому, що дасть вам можливість і «підштовхне» вас до вибору своєї галузі в стоматології : чи то терапія, чи ортопедія чи імплантологія чи інші. І фраза початківець стоматолог відійде в минуле, ви повинні стати просто молодим впевненим в своїх силах лікарем –стоматологом.

Записатися на курс
Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios