Лікування періодонтиту

Прайс-лист

Лікування періодонтиту Ціна
1 Трепанація періодонтитного зуба

150

Корисна інформація

Ігнорування будь-якого зубного болю - дуже сумнівне і вкрай небезпечне заняття. Таке недбале ставлення до здоров’я зубів може обернутися не лише їх втратою, а й набагато серйознішими проблемами зі здоров’ям. Саме тому, абсолютно всі стоматологи наполягають та тому, щоб пацієнти не забували про періодичні планові огляди у стоматологічному кабінеті хоча б раз на півроку. Якщо дотримуватися цих рекомендацій, ніякі хвороби зубів вам не загрожуватимуть. На жаль, часом просто не вистачає часу чи можливостей, і ми біжимо до лікаря вже тоді, коли біль стає нестерпним. Зачасту, у таких запущених випадках доводиться мати справу не з карієсом, а з періодонтитом - сильним гнійним запаленням тканин навколо зуба. Періодонтит - це найважче ускладнення карієсу, що загрожує не лише нестерпним ниючим болем, а й небезпечним пошкодження тканин самого зуба та навколо нього. Які ж причини виникнення періодонтиту, чим він ще небезпечний та наскільки складним та довготривалим є лікування гострого гнійного періодонтиту - гортайте далі, всі пояснення там!

Періодонтит: Що Це, Звідки Береться і Як Позбутися?

Підступність захворювання може полягати в тому, що симптоми можуть не сильно турбувати і навіть гострий періодонтит може переходити в хронічний, що є менш болісним, проте не менш небезпечним. Яким ж чином людина може отримати таке захворювання? Причиною періодонтиту є інфікування періодонту. Інфекція може потрапити у цю частину зуба двома шляхами: інтрадентально (внутрішньо) та екстрадентально (зовнішньо). До першого випадку найчастіше призводить несвоєчасне або неякісне лікування періодонта, у другому - інші хвороби, наприклад гайморит з ускладненнями. Визначити періодонтит можна самостійно, адже основними симптомами хвороби є:

  • посилений зубний біль, що стає нестерпнішим при постукуванні чи натисканні;
  • набряклість ясен навколо зуба або щоки;
  • гнійні виділення;
  • рухомість зуба.

Лікування періодонтиту нелегке і потребує часу. Дуже рідко і практично неможливо впоратися із захворювання протягом одного візиту до стоматолога. Як мінімум, вам доведеться побувати у стоматологічному кріслі 3-4 рази. Тривалість лікування періодонтиту, ціни та результат залежать від складності ситуації. Про те, як саме проходить процес лікування періодонтиту у клініці “Діамант”, читайте у наступному абзаці.

Лікування Періодонтиту в Тернополі - Люкс-Ефект Без Болю

Стоматологічна клініка “Діамант” має серйозний досвід у лікуванні різних типів захворювань зубів, в тому числі і періодонтиту. Цей процес нелегкий і тому потребує особливої обачності та лікарського професіоналізму на кожному з етапів лікування.

  • 1-й етап - Діагностика. Прийом у лікаря-стоматолога під час якого він ретельно обстежує пацієнта, робить рентгенівські знімки та визначає складність і тривалість лікування.
  • 2-й етап - Знеболення місця ураження. Медексперт робить тест на наявність/відсутність алергічних реакцій та за умови отримання негативних результатів проводить локальну анестезію місця ураженого періодонтитом.
  • 3-й етап - Забезпечення доступу до каналів. За допомогою бормашини лікар знімає стару пломбу та висвердлює заглиблення в зубі для того аби дістатися каналів. За потреби стоматолог розширює заглибини каналів.
  • 4-й етап - Лікування медичними препаратами. Накладаються спеціальні лікувальні розчини для зняття запального процесу.
  • 5-й етап - Тимчасова пломба. Поверх медикаментів накладається тимчасова пломба. Далі процедура повторюється - лікар накладає лікувальний розчин до тих пір, поки запалення не вилікується.
  • 6-етап - Пломбування. Коли хвороба пройшла, лікар встановлює міцну постійну пломбу на вже здоровий зуб.

Пам’ятайте: хворобу завжди легше попередити! Не ігноруйте своє здоров’я - відвідуйте стоматолога вчасно!

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2017
Розробка та просування сайту - Zelios