Залиште відгук

Лікування пульпіту
Лікування Пульпіту в Тернополі у Стоматологічній Клініці “Діамант”

Так, це неприємне, болюче і досить травматичне для зуба захворювання, проте, на жаль, ми досить часто зустрічаємо цю проблему у наших пацієнтів. Саме тому, стоматологи клініки відмінно володіють технікою та алгоритмом лікування пульпіту, ціна якого залежить від стадії запущеності хвороби.

Будьте уважні до свого здоров’я і регулярно консультуйтеся із стоматологом, адже несвоєчасне лікування пульпіту призводить до того, що хвороба проникає в глибокі шари зубних тканин, в кореневі канали, звідки бактерії потрапляють аж у щелепу. Такий процес – невідворотний і спричинить втрату зуба. Оберіть безболісне та ефективне лікування у нашій клініці та врятуйте свій зуб негайно. Під час процесу ми використовуємо новітнє обладнання, провідні методи та якісні ліцензовані препарати.

tooth icon
Лікування пульпіту
Лікування пульпіту
tooth icon
Лікування пульпіту
Лікування пульпіту
tooth icon
Лікування пульпіту
Лікування пульпіту
Звідки Взявся Пульпіт?

Часто, чуючи з уст лікаря цей діагноз, пацієнти не розуміють в чому ж насправді проблема, та яку частину зуба стоматолог збирається лікувати. Давайте розберемось разом!

Пульпіт – це запалення пучка нервових закінчень в зубі (пульпи). Відповідно, супроводжується таке захворювання різким болем, посмикуванням та іншими, не менш “приємними” симптомами:

 • біль різко посилюється, коли людина знаходиться в лежачому положенні; п
 • рисутнє відчуття, що біль немовби розсіюється і людина відчуває посмикування в вусі, в інших зубах, в скронях і тд.;
 • часто виникає враження, що біль у зубі пульсує;
 • біль при натисканні;
 • почервоніння області ясен навколо хворого зуба;
 • набряк;
 • гостра реакція на солодке, холодне та кисле.

Дуже небезпечно і вкрай нестерпно ігнорувати пульпіт, адже він може перейти у гострий періодонтит, пошкодити кісткові тканини зуба, а в найгірших випадках навіть призводить до смертельних наслідків. Лікування такого захворювання слід розпочинати негайно, адже сам процес досить тривалий і клопіткий.

Процес порятунку зуба
1
Анестезія

Пацієнту локально вводиться обезболюючий засіб, що блокує больві відчуття спричинені подразненими нервовими закінченнями.

2
Видалення пульпи

Пошкоджений нерв необхідно видалити шляхом просвердлювання каналів в зубі.

3
Чищення та пломбування

Лікар-стоматолог очищує зубні канали та пломбує їх постійною пломбою.

Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

Вартість послуг

1100

Лікування пульпіту

Від 500

Потрібна консультація
? Заповніть заявку

  Корисна інформація

  Ще одним ускладненням глибокого карієсу є пульпіт. Так, на перший погляд зовсім невинне захворювання, може спричинити масу важких наслідків, що обернуться для вас не лише болісними та неприємними відчуттями, а й змусять витратити значну суму грошей на усунення цієї проблеми. Для уникнення та попередження всіх серйозних та несерйозних проблем із зубами дуже важливо вчасно звертатися до лікаря і не ігнорувати планові огляди, адже завжди легше та вигідніше передбачити та усунути розвиток хвороби ніж боротися із запущеною формою як-от лікування гнійного пульпіту чи лікування гангренозного пульпіту. Для детальної консультації від провідних фахівців в області стоматології, звертайтеся у клініку “Діамант”, разом ми зможемо не лише виявити наявні проблеми із здоров’ям зубів, а й передбачити та попередити розвиток інших.

  Часто задавані питання

  icon arrow Лікування пульпіту

  Лікування пульпіту

  Service image