Залиште відгук

Фторування зубів

Фторування Зубів в Тернополі: Що Це Таке та Де Зробити?

Фторування зубів – це своєрідна стоматологічна процедура покриття поверхні зубів спеціальним розчином насиченим корисними елементами, в тому числі й іонами фтору. Цей процес дуже простий і абсолютно безболісний, а ефект від нього дійсно хороший. Справа в тому, що діти знаходяться у групі більшого ризику розвитку карієсу та інших типових хвороб зубів. Фторування ж попереджує розвиток інфекцій та розмноження бактерій у ротовій порожнині, і як бонус, показує дитині, що лікування зубів це не страшно і абсолютно не боляче. Незважаючи на простоту процедури, результати від фторування можна прирівняти до професійної чистки зубів. Серед інших переваг процедури виділяємо наступне:

  • ефективне укріплення емалі;
  • блокування розвитку незначних надколів та тріщин;
  • нормалізація чутливості зубів;
  • збереження та захист від руйнування наявних пломб.

Ми рекомендуємо проводити таку процедуру приблизно раз на рік, адже, незважаючи на користь, передозування фтором не принесе вам нічого хорошого. Також, майте на увазі, що огляд лікарем та його рекомендації перед процедурою фторування обов’язкові, адже існує ризик того, що фторування може бути протипоказане людині. До такої групи пацієнтів належать ті, хто має:

  • алергію на бідь-які з компонентів, що входять до складу препарату;
  • серйозні захворювання ротової порожнини несумісні із процедурою фторування;
  • індивідуальні негативні реакції організму на фтор.

tooth icon

ftoruvannya-zubiv

ftoruvannya-zubiv

tooth icon

ftoruvannya-zubiv

ftoruvannya-zubiv

tooth icon

ftoruvannya-zubiv

ftoruvannya-zubiv

Фторування зубів

1

ftoruvannya-zubiv

ftoruvannya-zubiv

Вартість Послуг

Код

Назва

Вартість

800

Фторування зубів (АПФ гель)

200

Відгуки

Наших клієнтів

Потрібна консультація?
Заповніть заявку

Корисна інформація

Рано чи пізно в кожного настає той день, коли похід до стоматолога неможливо відкладати і ми в передчутті неприємних та болючих відчуттів набираємо номер адміністратора. Мимоволі, в такі моменти кожен запитує себе: “Навіщо ж відкладав, чому не знайшов спосіб попередити псування зуба?” Адже, дійсно, захистити зубну емаль від тріщин, псування та різних захворювань набагато легше, дешевше і приємніше ніж довге і важке лікування хворих зубів. Дорослі вже усвідомлюють свою відповідальність і терпляче сидять у кріслі лікаря, адже знають, що лікування не уникнути. Зовсім інша ситуація з дітьми, яким страшно знаходитися в кабінеті лікаря, вони не можуть сидіти на одному місці довгий час ще й з відкритим ротом.

Для того щоб звести кількість візитів до стоматолога з дитиною до мінімуму, ми рекомендуємо здійснювати фторування молочних зубів у дитини, тим самим захистивши крихкі дитячі зубки від псування.

Часто задавані питання

icon arrow Фторування зубів

Фторування зубів

Service image

© 2021 Усі права захищені.