Залиште відгук

  Оцінка

  12345
  Фторування зубів
  Фторування Зубів в Тернополі: Що Це Таке та Де Зробити?

  Фторування зубів – це своєрідна стоматологічна процедура покриття поверхні зубів спеціальним розчином насиченим корисними елементами, в тому числі й іонами фтору. Цей процес дуже простий і абсолютно безболісний, а ефект від нього дійсно хороший. Справа в тому, що діти знаходяться у групі більшого ризику розвитку карієсу та інших типових хвороб зубів. Фторування ж попереджує розвиток інфекцій та розмноження бактерій у ротовій порожнині, і як бонус, показує дитині, що лікування зубів це не страшно і абсолютно не боляче. Незважаючи на простоту процедури, результати від фторування можна прирівняти до професійної чистки зубів. Серед інших переваг процедури виділяємо наступне:

  • ефективне укріплення емалі;
  • блокування розвитку незначних надколів та тріщин;
  • нормалізація чутливості зубів;
  • збереження та захист від руйнування наявних пломб.

  Ми рекомендуємо проводити таку процедуру приблизно раз на рік, адже, незважаючи на користь, передозування фтором не принесе вам нічого хорошого. Також, майте на увазі, що огляд лікарем та його рекомендації перед процедурою фторування обов’язкові, адже існує ризик того, що фторування може бути протипоказане людині. До такої групи пацієнтів належать ті, хто має:

  • алергію на бідь-які з компонентів, що входять до складу препарату;
  • серйозні захворювання ротової порожнини несумісні із процедурою фторування;
  • індивідуальні негативні реакції організму на фтор.

  tooth icon
  ftoruvannya-zubiv
  ftoruvannya-zubiv
  tooth icon
  ftoruvannya-zubiv
  ftoruvannya-zubiv
  tooth icon
  ftoruvannya-zubiv
  ftoruvannya-zubiv
  Як Відбувається Процес Фторування Зубів?

  Перш ніж розпочати процедуру нанесення лікувальної речовини, лікар-стоматолог повинен ретельно оглянути пацієнта та переконатися у відсутності карієсу, механічних пошкоджень зубів та інших проблем із зубами, які унеможливлюють процес фторування. Захищати розчином можна лише здорові, проліковані зуби, тому процедура проводиться лише після пломбування пошкоджень та лікування карієсу. Слід зазначити, що існує два типи цієї процедури, від чого і залежить ціна на фторування зубів – глибоке та поверхневе. Доцільність використання одного з них визначає сам лікар під час консультації. Як вже згадувалося раніше, сама процедура досить проста і складається із декількох етапів. Спочатку лікар розпочинає із чищення зубів, ретельно знімає наліт, а тоді підсушує поверхню зубів. Потім стоматолог покриває емаль фторлаком і знову підсушує зубний ряд повітрям або спеціальною лампою. Для того щоб отримати максимально позитивний результат необхідно повторити процедуру декілька разів.

  Вам допомогла корисна інформація і ви впевнені, що фторування зубів – це саме те, що ви шукали? Будемо щиро раді, якщо із цим питанням ви звернетесь саме до нас! Телефонуйте нам просто зараз або заповнюйте контактну форму на сайті – ми завжди до ваших послуг!

  Фторування зубів
  1
  ftoruvannya-zubiv

  ftoruvannya-zubiv

  Вартість Послуг

  Код

  Назва

  Вартість

  800

  Фторування зубів (АПФ гель)

  200

  Відгуки

  Наших клієнтів

  Потрібна консультація?
  Заповніть заявку

   Корисна інформація

   Рано чи пізно в кожного настає той день, коли похід до стоматолога неможливо відкладати і ми в передчутті неприємних та болючих відчуттів набираємо номер адміністратора. Мимоволі, в такі моменти кожен запитує себе: “Навіщо ж відкладав, чому не знайшов спосіб попередити псування зуба?” Адже, дійсно, захистити зубну емаль від тріщин, псування та різних захворювань набагато легше, дешевше і приємніше ніж довге і важке лікування хворих зубів. Дорослі вже усвідомлюють свою відповідальність і терпляче сидять у кріслі лікаря, адже знають, що лікування не уникнути. Зовсім інша ситуація з дітьми, яким страшно знаходитися в кабінеті лікаря, вони не можуть сидіти на одному місці довгий час ще й з відкритим ротом.

   Для того щоб звести кількість візитів до стоматолога з дитиною до мінімуму, ми рекомендуємо здійснювати фторування молочних зубів у дитини, тим самим захистивши крихкі дитячі зубки від псування.

   Часто задавані питання

   icon arrow Фторування зубів

   Фторування зубів

   Service image