Якісне відбілювання зубів у Тернополі

6000 грн

4800 грн

Хочеш мати білосніжні зубки? У нас діє якція на процедуру відбілювання. Записуйся зараз та отримай знижку 20% на відбілювання зубів у Тернополі

Плюси відбілюваня зубів у «Стоматологічній клініці Діамант»

Гарантована ефективність.

Система ZOOM 4 дозволяє освітлити емаль зубів не менше, ніж на вісім тонів.

Висока швидкість.

Відбілювання зубів здійснюється за один візит, а сеанс займає близько 45 хвилин. Якщо у вас насичений робочий графік, то ZOOM - кращий вибір.

Для чутливої зубної емалі.

В ході відбілювання зубів ми використовуємо неагресивні гелі (ZOOM )які не призводять до втрат мінералів і солей, тому вважаються 100% безпечними.

Тривалий результат.

Лампа ZOOM 4 дозволяє отримати білосніжну усмішку і зберегти її на тривалий час. Якщо ж ви будете дотримуватися всіх рекомендацій наших лікарів, то повторне відбілювання не знадобиться ще довго.

Додатковий позитивний ефект.

У наших гелях, що наносяться на зуби для їх відбілювання, знаходяться й інші корисні компоненти. Так, наприклад, фосфат кальцію заповнює наявні мікропошкодження і тріщинки в емалі, підвищуючи її загальну міцність.

Етапи відбілювання зубів Zoom

Цю процедуру необхідно починати з видалення зубного каменю і нальоту ультразвуковим чищенням зубів і видаленням пігменту системою Air-Flow. Також протипоказанням для проведення процедури освітлення зубчиків є каріозні порожнини і клиновидні дефекти, перед початком процедури необхідно провести їх лікування.

Процедура ZOOM зміцнює зубну емаль та знижує чутливість ваших зубів! Посміхайтесь красиво і впевнено разом з «Діамантом»!

01

Губи і ясна накриваються захисною плівкою, залишаючи відкритими тільки зубчики.

02

На них наносять відбілюючий гель.

03

Лазерна лампа активує відбілюючий гель.

04

Ви посміхаєтеся в дзеркало сяючо-білосніжною посмішкою.

Зв'язок з стоматологією Діамант

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2020
Розробка та просування сайту - Zelios