Лікування пародонтиту у Тернополі

Шукаєш клініку для Лікування пародонтиту у Тернополі? Запишись на прийом до нас! До кінця місяця на лікування діє знижка 20%

Ознаки захворювань ясен

Пародонтит - це запалення м’яких тканин з одночасною втратою кістки. За статистикою 98% населення індикується проблема пародонту! Ми звикли думати, це проблема «старшого» віку. Але ніколи на задумувались що «корені» проблеми глибше! Основною причиною захворювання ясен є погана гігієна ротової порожнини, в наслідок якої утворюється зубний наліт та камінь.

Якщо Ви помітили у себе такі ознаки, потрібно негайно покращити гігієну зубів і записатися на прийом до спеціаліста стоматологічної клініки, для встановлення точного діагнозу.

01

Кровоточивість ясен, особливо під час чищення зубів;

02

Неприємний запах з рота, зудіння ясен;

03

Чутливість зубів на холодне чи гаряче;

У стоматологічній клініці «Діамант»ми застосовуємо комплекс методів лікування пародонтиту:

  • професійна гігієна;
  • медикаментозне лікування;
  • лікування пародонтологічних кишень;
  • хірургічні втручання при важких формах захворювання;
  • підтримуюча терапія.

Важливо ,спочатку пройти обстеження та отримати консультацію лікаря щодо того, на якій стадії наявне захворювання та які методи будуть найбільш дієвими у Вашому випадку.

Пришийковий карієс, під`ясенні сколи, недостатня ретенційна висота культі зуба для феррул-ефекту - це проблеми, що досить часто зустрічаються в нашій клінічній практиці. З іншого боку, пацієнти з ясенною посмішкою, пацієнти після ортодонтичного лікування з гіпертрофованими яснами, чи пацієнти, що проходять реабілітацію передніх зубів з дисгармонійною лінією зенітів. Всі ці функціональні та естетичні проблеми можуть бути відкориговані та допомагають покращити кінцевий результат лікування, в тому числі протезування.

Будьте впевнені , «Діамант» збереже та відновить здоров’я ваших зубів!

Зв'язок з стоматологією Діамант

Стоматологічна клініка "Діамант" © 2020
Розробка та просування сайту - Zelios