Гостьова(відгуки, запитання)

Діастема
Доброго дня. У мене невелика діастема між центральними різцями. Як обрати метод лікування? Та у яку ціну обійдеться лікування?
Юлія
20:05 30.05.2013
відповідь:

Привіт. Це залежить від Вашого віку. Щоб визначити метод лікування, потрібно спочатку бачити ситуацію, оглянути порожнину рота і провести деякі вимірювання. Після цього буде зрозуміло який метод лікування будей найдоцільніший у Вашому випадку.


Відбілювання
Добрий вечір. Ви робите відбілювання. Як то проходить і яка ціна? Чи це не кідливо?
Natali
21:30 31.03.2013
відповідь:

Привіт.Дякуємо за запитання.В нас акція на відбілювання 240грн!!! Перш за все, потрібно провести огляд порожнини рота для того, щоб побачити чи можливе відбілювання у вашому випадку, є ряд проблем які не дозволяють проводити дану процедуру. В нас проводять не агресивне відбілювання зубів і воно не є шкідливим ( якщо збережений протокол даної процедури). Це відбувається таким чином : ваші зубки очищуються за допомогою щіточки та пасти, після цього декель разів наноситься спеціальний гель на зуби і його засвічується.

Можна записатись на прийом або проконсультуватись за тел: 0352-51-22-88


Кровлять ясна
Добрий день. В мене кровлять ясна коли чищу зуби, також замічаю Шо неприємний запах з рота буває. Як вирішити цю проблему?
13:12 04.02.2013
відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання. Перш-за все, потрібно визначити причину даної патології. Це може бути: тверді зубні відкладення(зубний камінь), нависаючі краї пломб і т.д. Вам потрібно прийти на прийом до лікаря і проконсультуватись. Консультація у нас безкоштовна. Тел. 0352-51-22-88. м.Тернопіль вул.Київська 6а/19.


сторінка Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч: