Послуги > ПародонтологіяРозрізняють 3 ступені важкості пародонтитів:

При легкому ступені пацієнти скаржаться на свербіж в яснах, неприємний запах з рота і наявність зубних відкладень. Навіть в цій стадії, між зубом і яснами, можуть з'явитися щілиноподібні простори, які називаються патологічними зубоясенними кишенями.
При середньому ступені важкості пародонтиту патологічні зубоясенні кишені ще поглиблюються, з'являються більш глибокі зубоясенні кишені. Хворі скаржаться на сильні болі в зубах, яснах, неприємний запах з рота. Страждає при цьому і загальний стан пацієнта. В результаті може розвинутися важка інтоксикація організму.
При важкому ступені пародонтиту зуби починають розхитуватися аж до повного випадіння.Всі, хто почув на прийомі стоматолога вирок «пародонтит», починає в розумі рахувати, у скільки обійдеться таке лікування. В даному випадку є 2 варіанти:

Варіант 1. Забути про все, що повідомив Вам стоматолог, поступово видалити всі зуби, і поставити 2 знімних протеза. Хочемо звернути Вашу увагу, що зуби таки розхитуються і випадають, або їх видаляють. Це не просто лякають слова стоматолога, а факт!

Варіант 2. Змиритися, зрозуміти і оцінити проблему зі здоров'ям пародонту. Знайти клініку з відповідною ціновою категорією та гідною матеріальною базою. У лікуванні пародонту оснащення клініки відіграє вирішальну роль, адже не в кожній клініка є апарат Veсtor (Вектор).

Вектор терапія - додатковий метод досягнення позитивного результату при лікуванні пародонту. На превеликий жаль опортуністичні бактерії викликають в пародонті запальні реакції (пародонтит). Якщо не лікувати пародонтит, то можна втратити тканини, які підтримують зуб (пародонтальні зв'язки, кістка).

Вектор-терапія в «Діаманті» ставить перед собою мету видалення м'яких зубних відкладень, а також твердих під-і надясенні зубних відкладень. Зубні відкладення - основне джерело інфекції в пародонтальних кишенях.

Показання до застосування системи «Вектор»:

Як регулярна процедура при санації порожнини рота.
При перших проявах захворювання пародонту.
Як доповнення до хірургічного лікування пародонту.
Як попередження переімплантиту.
Профілактика захворювання ясен при протезуванні.

Переваги Vektor-терапії:


Абсолютна безболісність маніпуляції!
Бережна шліфовка кореня.
Знищення мікробної біоплівки, патогенних мікроорганізмів.
Цілеспрямована іригація пародонтальних кишень.
Щадне видалення підясенного каменю.
Екскавація ендотоксинів, збереження цементу кореня.

Перші позитивні ефекти відчутні вже на 2-3 день. Десна перестає кровоточити, приймає блідо-рожевий колір, пропадає хворобливість ясен. Оптимальний ефект «Вектор-терапії» досягається після серії процедур. Повторна процедура бажана через місяць, завершальна - через пів року.

Остаточним результатом «Вектор-терапії» буде відновлення рівня ясен, зникнення сторонніх запахів з порожнини рота, зниження рухливості зубів.