Про нас > Наші лікарі


 

     Покиданець Ігор Петрович – головний лікар клініки «Діамант». Закінчив у 2001 році Українську медичну стоматологічну академію (м. Полтава) і здобув кваліфікацію лікаря-стоматолога. Лікар-стоматолог I категорії.

- Учасник республіканської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні досягнення та перспективи розвитку хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії». Харків 2010.
- Учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інноваційні технології в стоматології та клінічній медицині». Полтава 2011.
- Брав участь у науково-практичній конференції « Сучасні напрямки розвитку стоматологічної науки і практики». Полтава 2011
- Брав участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні питання ортодонтії. Місце ортодонтії серед стоматологічних спеціальностей» присвяченій памяті професора Л.П.Григорєвої. Полтава 2012.
- Учасник семінару «ARDS system implants» в практиці лікаря- стоматолога «Особенности проведения дентальной имплантации у пациентов с сопутствующей патологией». Полтава 2012.
-взяв участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Злоякісні пухлини голови та шиї. Сучасні методи реабілітації.» Чернівці 2012.
-прийняв участь у науково практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання терапевтичної стоматології.» Полтава 2012.
-учасник семінару та майстер класу "Основи дентальної імплантології". Київ 2012.
Хоббі- любить подорожувати за кермом.

 
 
  Покиданець Ярослав Ярославович- закінчив Львівський Державний Медичний Інститут 1984р. за спеціальністю «стоматологія» 28 років досвіду. Особливу увагу у його роботі займає естетична реставрація.

1985-1987р. працював Ємільчинська районна лікарня.
-Брав участь в установчому зїзді Асоціації лікарів українського походження Великої Британії (м.Ноттінгем 1991р.)
Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, бере участь у стоматологічних виставках, семінарах. Дає свої відгуки про нові стоматологічні матеріали у спеціалізованих виданнях, зокрема журнал «Кристар» 2013р.

У вільний час відпочиває на природі: риболовля та полювання.

 
 
 Покиданець Володимир Ярославович- лікар-стоматолог. Закінчив у 2011 році Тернопільський Державний Медичний Універститет ім.. І.Я.Горбачевського і отримав кваліфікацію лікаря-стоматолога.

-Учасник конференції «Актуальні питання стоматології сьогодення». Тернопіль 2010.
-брав участь у конференції на тему: «Новітні досягнення в галузі високоестетичних реставрацій та ортопедичних робіт». Тернопіль 2010.
-учасник семінару:
  « Сучасні підходи до лікування карієсу. Адгезивна техніка».
  «Естетика. Первинні та вторинні естетичні властивості зуба. Поняття біоміметики».
  «Фіксація незнімних ортопедичних конструкцій».
  «Внутрішньоротове перебазування знімних протезів». Тернопіль 2012.
-учасник майстер класу на тему : « Простий спосіб отримання невидимих реставрацій з вибором відтінків залежно від віку пацієнта». Тернопіль 2012.
-учасник семінару : «Strategies for functional and aesthetic restoration. Obtaining art of quick and effective results.»
Тернопіль 2012.
-учасник семінару та майстер класу: "Основи дентальної імплантології". Київ 2012.
-учасник теоретично-практичного курсу: "Клінічне застосування та наукові принципи "Vector" методики". Київ 2013.
-прослухав теоретичний курс: "Основи Імплантологічного Лікування" і пройшов практичний курс на моделях з викоричтанням системи дентальних імплантів "CONNECT". Львів 2013.
-пройшов курс навчання на тему: "Досягнення прогнозованого результату в непрямій естетичній реставрації. Мінімально інвазивний підхід". Хмельницький 2013.
-пройшов курс навчання на тему
-учасник семінару: "Досконалість втілена в кераміці". Тернопіль 2013.
-учасник теоретично-практичного семінару:           " Загрозливі для життя стани, що можуть виникнути в кабінеті стоматолога. Причини, попередження, невідкладні дії". Львів 2013.
-учасник теоретично-практичного курсу: "Ефектність ефективність в ендодонтії". Тернопіль 2013.
-прослухав курс навчання на тему: " Протезування для ледачих". Хмельницький 2014.
-приймав участь в навчальному курсі: " Техніка анатомічного препарування під повні коронки". Тернопіль 2015.
-був учасником теоретично-практичного семінару:
"Реставрація фронтальних та бокових зубів". Тернопіль 2015.

Хоббі – подорожі, відпочинок на природі, та гірсько-лижний спорт.

 
Черкас Світлана Анатоліївна