Про нас > Клініка "Діамант" - найкращий вибір


 
 
  Шукаєте стоматологічну клінку в Тернополі? 

                          «Діамант» — найкращий вибір
.
 
   На що ви звертаєте увагу, обираючи стоматологічну клініку? Хтось — на промовисту вивіску, інший, — на пораду приятеля чи знайомого. А чи знаєте ви як самому вирізнити серед інших стоматологічну клініку з високоякісними послугами? Як зрозуміти, де ваша проблема буде розв’язана якнайкраще, наскільки добре вам нададуть допомогу?


Де лікувати зуби в Тернополі?   Якщо ви зібралися до стоматологічної клініки, щонайперше зверніть увагу дві найважливіші ознаки високоякісного обслуговування. По-перше, на скільки там високоякісне медичне обладнання, а по-друге, чи висока кваліфікація лікарів, які там працюють.


  Для клініки «Діамант» найкращий результат і висока якість — один із основних критеріїв у роботі. У лікуванні тут використовують добре перевірені старі методи та гарно зарекомендовані й випробувані нові. Спеціалісти клініки роблять усе для того, аби пацієнтам було комфортно, приємно, зручно проходити лікування, а головне, щоб лікування було безболісним і високоякісним. Адже не секрет, що тільки одне слово «стоматологія» в багатьох людей відразу викликає пересторогу. Це неважко пояснити: всі наші страхи щодо лікування зубів — іще з дитинства, коли обладнання в стоматологічних кабінетах було зовсім не таке, як тепер, — зручне, пристосоване для безболісного комфортного лікування, та й основним завданням тоді було не стільки добре полікувати зуби, як зняти біль.


   «Діамант» ламає ці стереотипи. Тут лікування справді безболісне, зручне й навіть приємне. В клініці дотримуються правила: кожен пацієнт — особливий, тож і підхід до кожного повинен бути також особливим. Тому пацієнти «Діаманту» — не тільки тернополяни, а й приїжджі із закордону. Сюди за консультаціями й лікуванням приходять також батьки з дітьми, пенсіонери, молодь. Вони обирають клініку тому, що тут використовують найновіші технології, які нині є в стоматології, надають усі види послуг, які необхідні як дорослим так і дітям.

  Ці послуги — різноманітні. Це й видалення зуба, протезування, лікування, виправлення прикусу, відбілювання зубів, встановлення імплантів, зняття зубного каменя, нальоту, тут виконують усі види реставрації зубів. Особливо важливо для пацієнтів, як вони самі розповідають, що в клініці роблять за необхідності рентген-знімки зубів, а це дає можливість не витрачати часу, шукаючи відповідні кабінети з цими послугами. Ви сідаєте в стоматологічне крісло й вам доброзичливий лікар робить усі необхідні процедури під приємну розслаблюючу музику.
  
  Звичайно, яка б досконала не була медична техніка, а керує нею — людина. Спеціалісти «Діаманту» регулярно підвищують свою   кваліфікацію, беруть участь у різноманітних виставках, конференціях, лекціях в Україні та за її межами. Грамотний, цілеспрямований, чуйний колектив клініки на чолі з головним лікарем Ігорем Петровичем Покиданцем уміє надати високоякісну допомогу на користь і здоров’я пацієнта й з великою відповідальністю ставиться до роботи.   Тому тут, окрім високоякісного лікування, чималу увагу приділяють гігієні, використовуючи одноразові матеріали: маски, рукавички, нагрудники, фартухи і т. д. Після кожного пацієнта проводиться дезинфекція, протирання, замочування інструментарію відповідними розчинами, а весь інструментарій, яким лікар працює — обов’язково  автоклавується. Окрім цього, кабінети в клініці оснащені бактерицидними ультрафіолетовими лампами, що також убезпечує від потрапляння в організм пацієнта інфекцій.

  Спеціалісти клініки «Діамант» бережуть наше здоров’я, час, створюють гарний настрій і що дуже важливо — дарують нам природню щиру посмішку, впевненість у собі. Завітайте в клініку й переконаєтесь у цьому. Здорові зуби ─ запорука нашого здоров’я, а білосніжна посмішка ─ гарна ознака цивілізованої людини.

З повагою, адміністрація клініки "Діамант"