Послуги > Ендодонтія


 
 

  Ендодонтія.
  Комплексне лікуванню кореневих каналів в Тернополі.

Етап 1: полягає в каріозної порожнини і досягнення пульпової камери;
Етап 2: - видалення «нерва». Як правило, ніяких больових відчуттів не викликає. Якщо є біль - треба просто додати анестезію. Іноді, внаслідок тонких і викривлених каналів, видалення нерва вимагає тривалий час. Але біль відсутня!
Етап 3: - обробка та розширення каналів - дозволяє частково вирівняти і згладити канал зуба і остаточно прибрати залишки пульпи (нерва), або частинки її розпаду. Майже завжди етап 2 об'єднують з етапом 3. Це дуже важливі етапи і поспіх тут недоречний! Часто доводиться робити декілька знімків з інструментом в каналах для того, щоб переконатися в тому, що все зроблено правильно.
Етап 4: основна його мета - заповнити кореневий канал спеціальним пломбувальним матеріалом. В даний час їх вибір різноманітний і при належній обробці каналу дозволяє якісно його запломбувати.

Етап 1 Етап 2 Етап 3 Етап 4

   Найголовніше в ендодонтії - канал повинен бути заповнений до верхівки, по всій довжині та ширині!
   У стоматологічній клініці «Діамант» використовуються сучасні та якісні інструменти і матеріали для обробки та пломбування системи кореневих каналів. Після завершення ендодонтичного лікування необхідно відновити зовнішню частину зуба за допомогою реставраційного матеріалу чи штучної коронки.