Послуги > Дитяча стоматологія


 

   Дитина в сім'ї - це найвище щастя, подароване життям. Як виростити малюка здоровим і успішним?
Здоров'я Вашої дитини в майбутньому багато в чому залежить від стану зубів, за якими потрібно стежити з самого раннього віку.
У стоматологічній клініці «Діамант» лікують дитину не тільки без болю, але і без нудьги: під час процедур маленький пацієнт може дивитися з екрану стоматологічного монітора улюблені мультфільми.
А батьки мають можливість побачити стан зубів своєї дитини на моніторі за допомогою внутрішньоротової відеокамери.



   З першого року дитини необхідно відвідувати стоматолога один раз в три місяці. Дуже важливо, щоб це був один і той же фахівець. Малюк звикає до доктора і до клініки, в результаті його переживання зводяться до мінімуму. Якщо дитина з найменшого віку відвідує стоматолога, то в свідомому віці це легко закріплюється як норма. У нашому центрі лікують дітей не тільки без болю, але і без нудьги: під час процедур маленький пацієнт може дивитися на екрані стоматологічного монітора улюблені мультфільми!


У нашій клініці ми пропонуємо такі послуги:

- перший ознайомчий прийом.
- профілактику карієсу
- фторування зубів
- герметизація фісур
- лікування карієсу
- кольорові пломби для дітей
- пластику вуздечки язика
- пластику вуздечки верхньої губи
- видалення молочних зубів
- виправлення прикусу у дітей


Наше завдання - навчити маленьких пацієнтів самостійно піклуватися про свої зубки!

   Починаючи з 7 років, особливу увагу слід звернути на профілактику карієсу постійних зубів і усунення неправильного прикусу. Найефективніший метод профілактики — герметизація фіссур (природних емалевих складок на зубах). Для цього не потрібно буде робити ні укол, ні навіть користуватися бормашиною, а карієс на цьому зубі вже не розвинеться. Також в нашому центрі використовується методика профілактики карієсу — глибоке фторування в результаті якого відбувається довготривале збагачення емалі зубів фтором. Ваша дитина не боятиметься зубного лікаря, просто тому, що не знатиме зубного болю.
 
    У цьому віці головна складність - мотивувати дитину правильно стежити за зубами. Вирішальну роль тут відіграє, звичайно ж, приклад батьків. Якщо ви самі із задоволенням регулярно чистите зуби, та ще і вигадуєте якесь заохочення для малюка - то проблем з карієсом не повинно бути.
Сучасні технології всіх видів стоматологічного лікування дають можливість зробити відвідування лікаря по-справжньому захоплюючим для дитини. У стоматологічній клініці «Діамант» найменшим відвідувачам пропонують кольорові пломби, брекети або пластинки, різноманітні прикраси для зубів, “смачні” знеболювальні гелі, пізнавальну інформацію, і невимушене спілкування. Догляд за зубами нудним не буде!
  
   Працюючи з пацієнтами у віці 15-18 років, ми прагнемо акцентувати увагу на красі здорової посмішки. У цей період життя для людини дуже важливе сприйняття оточуючими і відчуття власної фізичної привабливості. Йому хочеться привертати увагу, викликати захоплення протилежної статі і дорослих.

   Для таких вимогливих пацієнтів сучасна стоматологія пропонує тільки найестетичніші рішення - пломби з ефектом хамелеона, невидимі лінгвальні брекети, гігієнічні чищення і безпечне відбілювання зубів, прикраси з кристалами Swarovski і навіть справжніми діамантами. Але найголовніше - підхід, увага і пошана до індивідуальності пацієнта. Розкажіть про це своєму дорослому синові або донці - і результат не примусить себе довго чекати.

 Якщо один раз вилікувати дитину так, щоб вона не злякалась, то в подальшому не буде у лікаря вдячнішого і бажанішого пацієнта.